Edita
2019-10-09 11:03:45
Tai labai nebloga knyga, "užkurianti" Trevisų istorijų tęsiniams. Gal tik kartais atrodo kiek per daug pirmojo herojės gyvenimo etapo aprašyta... Ją perskaičius po kurio laiko teko vėl grįžt ir šiek tiek prisimint prasklaidant, kas kaip buvo, nes įvykių ir pasirinkimų tikrai labai nemažai.
Gabrielė Sabaliauskienė
2019-07-28 11:52:49
Drąsiai galiu pasakyti, jog man tai pasirodė tobulas vasaros (atostogų) romanas. Istorija įtraukė nuo pirmų puslapių ir norėjosi sužinoti kaip toliau klostysis Libertės gyvenimas. Knygoje buvo daug įvykių, galbūt kai kurie nors iš jų ir buvo nuspėjami, bet tai nesugadino skaitymo malonumo. Tikrai puikiai praleidau laiką su šia knyga bei atsipalaidavau. Manau, jog pirmoji pažintis su Lisa Kleypas buvo tikrai vykusi. Gerąja prasme mane nustebino tam tikri autorės pasirinkimai ir tai, jog ji nepasuko pačiu lengviausiu keliu šioje istorijoje. Tikrai norėsiu perskaityti ir kitas knygas, kuriuos yra susijusios su Trevisų šeimos vyrais.
Jūratė Gutkauskienė
2019-04-10 18:52:59
Ši knyga, palyginus su tęsiniu "Tos mėlynos jo akys", yra kukli.
Diana Golec
2018-10-14 22:24:52
Dievinu, kai knygos nustebina, pateisina viltis arba ne, bet nepaisant to suteikia ne ką mažesnį skaitymo malonumą. Imdama į rankas "Mano vardas Libertė" tikėjausi ko nors jaukaus, šilto ir lengvučio (to labiausiai norėjosi), kaip dažniausiai ir būna su meilės romanais. O gavau kai ką daugiau - ištisą gyvenimo istoriją, kas privertė skristi puslapiais. Paauglės gyvenimas, viltys, svajonės, baimės, netektys, realybė bei mėginimas atsistoti ant kojų netekus visko ir likus tik su mažulyte seserimi ant rankų. Gyvenimas, svajos, sunkumai, užsispyrimas, viską kartinant pirmoji meilė bei pasibeldę nauji jausmai. Skanu, o užvertus knygą teliko vienas klausimas: "Ar bus išleistos ir kitos dalys, nes šioji tikrai nustebino ir norisi daugiau? Lisa'os Kleypas visada norisi daugiau.
Vida Jariomenko
2018-08-31 23:52:18
Mano viena, iš istorinių romanų,mėgstamiausia autorė parašė puikų šių dienų romaną. Kuriame netrūko nei jaudulio, nei istorijos. Nuo pradžios iki pabaigos papasakota įtaigiai, linksmai, jautriai. Knygoje visko yra - nei per daug, nei per mažai. Dar vienas puikus vakaro - dienos skaitinys.