Jis ir mano vasara

 • Kraunamos nuotraukos
  405
  810 Sutaupykite 405
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 4,05 taškus.

  4 romanai už gerą kainą

 • Sandra Marton

  Bjaurusis ančiukas

  Žavingas milijonierius Džekas sugalvoja pamokyti savo drovią administratorę Emilę, kaip reikia vilioti vyrus, ir pats papuola į jausmų pinkles. Praregėjęs Džekas negali patikėti, kad taip ilgai nepastebėjo, jog Emilę – tikras lobis. Kodėl ji turi atitekti kokiam nors kitam vyrui?

  Aistringas kerštas

  Koulas pasisiūlo išlaikyti mirusio brolio žmoną Fetę ir vaiką. Moteris supranta, kad už tai teks sumokėti. Kadaise ją mylėjęs vaikinukas per devynerius nesimatymo metus ne tik subrendo – tapo milijonieriumi. Dabar Koulas nori ją vesti, bet tik iš keršto. Jis negali atleisti, kad Fetė ištekėjo už jo vyresniojo brolio.

  Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzariene, Lina Kulikauskienė

  2014, Nr. 2
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1

  Nora Roberts

  Meilės paieškos

  Ieškodama savo šaknų jauna savimi pasitikinti menininkė Serenitė žuvus tėvams išvyksta į Bretanę. Ten nuostabiuose rūmuose gyvena jos senelė grafienė de Kergalen, kurios Serenitei nebuvo lemta iki tol pažinti. Ir senelė, ir tolimas giminaitis Kristofas šaltai pasitinka viešnią. Netrukus merginai ima aiškėti šeimos paslaptys. O ir Amūras nesnaudžia, priverčia Kristofą pažvelgti į Serenitę kitu žvilgsniu.

  Žavus nuomininkas

  Sunerimusi dėl motinos romano su gerokai jaunesniu vyru Gvenė vyksta namo – reikia kuo greičiau išguiti niekingą suvedžiotoją. Vaikystės vietos žadina prisiminimus, ji pamiršta gyvenimą triukšmingame Niujorke. Tačiau keistas motinos elgesys ir nepaprastai žavus jos nuomininkas, rašytojas Lukas Pauersas, visiškai sujaukia Gvenės planus... ir jausmus.

  Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė/ Gina Linkytė

  2014, Nr. 1
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1

  Informaciją parngė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Mano vasaros romanas
  405
  810 Sutaupykite 405
  Išdykusi vasara
  405
  810 Sutaupykite 405