Juvelyrė Sonata Bylaitė dovanoja!

 • Moters prigimtis neatsiejama nuo grožio – tiek akimi nematomo, tiek išorinio, aplink save kuriamo ir puoselėjamo. Puošdamasi moteris puošia pasaulį. Rūpindamasi savimi ji pasirūpina ir šalia esančiais. Džiaugdamasi – moko džiaugtis kitus.
  Mes už gražias moteris meilės kupina širdimi. Mes už save mylinčias moteris.
  O meilė sau – tai ir poilsis su gera knyga. Tai ir nauja suknelė ar juvelyrikos dirbinys, kurio visada norėjai.

  Tikime, kad www.svajoniuknygos.lt ir www.sonatabylaite.com rasite tai, kas pradžiugins Jūsų širdį.

  Skubėk pirkti knygų ir nepraleisk progos laimėti nuostabius juvelyrės Sonat os Bylaitės auskarus!

  UAB „SVAJONIŲ KNYGOS“ ORGANIZUOJAMO ŽAIDIMO
  „Juvelyrė Sonata Bylaitė dovanoja! Pirk SVAJONIŲ KNYGAS www.svajoniuknygos.lt ir laimėk autorinius Sonatos Bylaitės auskarus www.sonatabylaite.com “
  T A I S Y K L Ė S
  1. UAB „Svajonių knygos“ žaidimas „Juvelyrė Sonata Bylaitė dovanoja! Pirk SVAJONIŲ KNYGAS www.svajoniuknygos.lt ir laimėk autorinius Sonatos Bylaitės auskarus “ vyksta 2017 m. lapkričio 3–18 d.
  2. Teisę dalyvauti žaidime „Juvelyrė Sonata Bylaitė dovanoja! Pirk SVAJONIŲ KNYGAS www.svajoniuknygos.lt ir laimėk autorinius Sonatos Bylaitės auskarus “ įgyja kiekvienas, pirkęs (užsakęs ir apmokėjęs užsakymą) knygas www.svajoniuknygos.lt 2017 m. lapkričio 3–18 d.
  3. Visi pirkėjai, kurie 2017 m. lapkričio 3–18 d. užsakys ir apmokės užsakymus www.svajoniuknygos.lt pateks į žaidimo dalyvių sąrašą. 2017 m. lapkričio 20 d. burtų būdu bus išrinkta laimingoji/asis, kuriai/iam iki 2016 m. lapkričio 24 d. Išsiųsime juvelyrės Sonatos Bylaitės autorinius auskarus, adresu nurodytu laimingajame užsakyme. Dovana į pinigus nekeičiama.
  4. 2017 m. lapkričio 21 d. Laimėtoją paskelbsime www.svajoniuknygos.lt ir www.facebook.com/svajoniuknygos. Laimėtojai/ui apie laimėjimą bus pranešta ir asmeniškai elektroniniu paštu ar telefonu, kurį asmuo nurodė užsakydamas prekes www.svajoniuknygos.lt
  5. Perkamų knygų skaičius neribojamas. Dalyvis prisiima visą atsakomybę už pateiktos asmeninės informacijos teisingumą.

  6. Žaidimo organizatorius neatsako ir neprisiima jokios atsakomybės už tai, jeigu laimėtojas savo užsakyme nurodė neteisingus kontaktus.

  7. Dalyvių išlaidos, susijusios su registravimusi ir pirkimu, neatlyginamos.

  8. Asmenys, dalyvaudami loterijoje, t. y. įrašydami savo elektroninį paštą, sutinka ir leidžia, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi ir naudojami UAB „Svajonių knygos“ rinkodaros tikslais, taip pat sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir paisyti organizatoriaus sprendimų.

  9. Informacija apie žaidimą „Juvelyrė Sonata Bylaitė dovanoja! Pirk SVAJONIŲ KNYGAS www.svajoniuknygos.lt ir laimėk autorinius Sonatos Bylaitės auskarus “ skelbiama www.svajoniuknygos.lt.

  10. Žaidime negali dalyvauti UAB „Svajonių knygos“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.