Prekių katalogas

Tinklaraštininkė ruta_skaito rekomenduoja

 • Knygų blogerė Rūta, geriau žinoma kaip ruta_skaito, rekomenduoja savo mėgstamiausias, geriausias, įsimintiniausias SVAJONIŲ KNYGŲ istorijas.

  Tokias, kurios įkvepia mylėti, neleidžia nuo knygos atsitraukti, yra tokios daugiasluoksnės ir ypatingos, jog neįmanoma jų nepamilti!


  1. Susanna Kearsley - „Mariana“

  Taip įsitraukiau į istoriją, kad net nesinorėjo padėti knygos į šoną.Įtraukiantis ir neprailgstantis skaitinys. Meilės romanų gerbėjai pamils šią istoriją, neabejoju.


  2. Taylor Jenkins Reid - „Vienintelė (tikra) meilė“

  Meilės trikampis - blogiausia, kas gali nutikti žmogui, kai reikia išsirinkti vieną mylimąjį. Ši knyga privers širdį plyšti pusiau ir nesiliauti spėlioti kaip siužetas pasisuks toliau.

  Perskaičiusi knygą dar kelias dienas apie ją galvojau...


  3. Taylor Jenkins Reid - „Septyni Evelinos Hugo vyrai“

  Knygoje nagrinėjamos daug sunkesnės temos, nei gali atrodyti: šlovės kaina, rasizmas, moterų teisės. Tai vienas iš tokių atvejų, kai nenorėsite, kad knyga baigtųsi.

  Taip susiliesite su pagrindiniais veikėjais, jog visus išgyvenimus pereisite kartu.


  4. Sarah Morgan - „Nemiegantys Manhatane“

  Joje radau viską ko tikėjausi - linksmybių, stiprios draugystės, romantinės įtampos ir šiltų akimirkų. Knyga puikiai tiks lengvam skaitymui, kai norėsis smagiai praleisti laiką.


  5. Susan Wiggs - „Tiesiog gyvenk“

  Romanas apie tai, kaip atrasti save, praradus viską, kas buvo svarbiausia. „Gaivus“ romanas, į kurį lengva pasinerti. Meilės romanų gerbėjoms tikrai patiks -

  puikus atostogų ar laisvalaikio skaitinys.

   

  ruta_skaito: INSTAGRAM

  Susanna Kearsley. Mariana
  600
  Susan Wiggs. Tiesiog gyvenk

  Jautri žavios moters istorija...

  700