Laikas knygai (4 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  1560
  2260 Sutaupykite 700
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 15,6 taškų.

  Jūsų mylimiausių knygų nauji leidimai! Puikiai tiks poilsiui pajūry ar hamake, ilgai kelionei traukiniu ar lėktuvu, verdant kvapnias uogienes!

  Kolekcija
  Laikas knygai
  Leidimo metai
  2017
 • Jennifere Crusie

  LAŽINAMĖS

  Minerva Dobs – ne lošėja, rizikuoti ji nemėgsta. Kelvinas Morisėjus lažinasi, nes... visada laimi. Vis dėlto lemtis užklumpa juos nepasiruošusius. Susidūrus su tikra meile, atšaukiami visi statymai...

  Minė žino, jog laiminga pabaiga būna tik pasakose. Ji pavargo nuo paviršutiniškų santykių ir apie dietas pamokslaujančios motinos. Pats laikas įsigyti katiną ir pradėti gyventi sau. Daugiau ji nesidairys į vyrus. Na, gal dar paerzins tą pasipūtusį Kelviną Morisėjų, drįsusį lažintis dėl jos.
  Kelas net neabejoja, kad jam lengvai pavyks suvilioti konservatyviąją statistikos ekspertę, dievinančią ekstravagantiškus batelius. Tačiau ištvėrę vos vieną vakarą juodu sutaria daugiau nesimatyti. Ji pernelyg kaprizinga, o jis per daug žavus ir nepatikimas.
  Bet kaipgi lažybos?..

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

   

  Susan Elizabeth Phillips

  GRAŽUS, TURTINGAS IR NEVEDĘS

  Anabelę slegia nesibaigiantys darbai, nutrūkusios sužadėtuvės... net plaukai ant galvos – tikras varnų lizdas. Bet vadovauti iš močiutės paveldėtam piršlybų verslui – jai vieni niekai. Tereikia prisivilioti geidžiamiausią miesto jaunikį, surasti jam nuotaką, ir Anabelės agentūros reputacija ims kilti lyg ant mielių.
  Garsus sporto vadybininkas Hitas Čempionas yra gražus, turtingas ir seksualus, bet pernelyg išrankus – nė viena siūloma nuotaka jam neįtinka. Įdomu, kodėl?

  Ši knyga – vyrams ir moterims, kurias jie myli!

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

   

  Sandra Brown

  KAIP LIEPIA ŠIRDIS

  Jaudinanti istorija apie meilę ir neapykantą, aistrą ir pareigą – šeimai, kilmei, mylimiems žmonėms.

  Ešlina Endrius su Luku Greivulfu susipažįsta neįprastomis aplinkybėmis – ji užklumpa pabėgusį kalinį, siaubiantį jos šaldytuvą. Bet ar šis vyras tikrai yra ramybės drumstėjas, sukurstęs Arizonos indėnus... ar didvyris, prisiėmęs svetimą kaltę? Lukas skuba atsisveikinti su mirštančiu seneliu, įkaite paimta Ešlina jam atstoja bilietą namo.

  „Kaip liepia širdis“ – romanas apie tai, kas verčia vyrą ir moterį įveikti baimės, nežinomybės, net neapykantos sienas ir ištirti nepažįstamą meilės teritoriją.

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė

   

  Megan Hart

  NEDORĖLĖ

  Štai kas nutiko.
  Sutikau jį saldumynų parduotuvėje.
  Jis atsigręžė ir nusišypsojo. Nustebusi ir pati šyptelėjau. Tai buvo ne saldainių vaikams krautuvėlė, į tokią parduotuvę užsuki užsieninių triufelių šefo žmonai, nes jautiesi kalta, kad po konferencijos praleidai naktį jos vyro viešbučio kambaryje.
  Ne pirmas vyras mėgina mane vilioti. Dažniausiai jiems trūksta subtilumo. Jie mano, jog tai, kas tarp kojų, atstos tai, ko trūksta tarp ausų.
  Kartais eidavau su jais vien norėdama pasijusti geidžiama. Troškau geisti. Nors dažniausiai geismas būna apsimestinis ir galiausiai nuvilia.
  Neatsiprašinėju dėl to, kas esu ar ką dariau.
  Turiu darbą, namą, savo gyvenimą. Daug metų man to užteko.
  Iki Deno. Iki dabar.

  Iš anglų kalbos vertė Luka Kalėdaitė

  Įspėjame: knygoje yra scenų skirtų tik suaugusiesiems.

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Sandra Brown. Kaip liepia širdis

  Antrasis leidimas

  300
  540 Sutaupykite 240
  Jennifer Crusie. Lažinamės

  Antrasis leidimas

  300
  590 Sutaupykite 290
  Megan Hart. Nedorėlė

  Antrasis leidimas

  400
  540 Sutaupykite 140
  Susan Elizabeth Phillips. Gražus, turtingas ir nevedęs

  Antrasis leidimas

  300
  590 Sutaupykite 290