Nepamirštama vasara

 • Kraunamos nuotraukos
  400
  1153 Sutaupykite 753
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 4 taškus.
 • 2 romanai už GERĄ kainą!

  Sharon Sala

  Sugrįžusi

  Siaubingą smurto proveržio akimirką jaunutė motina patiki savo naujagimę dukterį nepažįstamai moteriai.
  Po dvidešimt penkerių metų Katerina Fein grįžta namo palaidoti ją užauginusios globėjos. Ilgalaikė nesantaika turi baigtis.
  Katerinos grįžimas į gimtąjį miestelį nelieka nepastebėtas. Nuo jos nenuleidžia akių paslaptingas medžiotojas, o vienintelis skaudžių įvykių liudininkas – bejėgis, prie patalo prikaustytas senolis. Tačiau šerifas Lukas Depristas ryžtasi apsaugoti Kateriną nuo praeities, kurią ji, pati to nežinodama, pažadino.

   

  Iš anglų kalbos vertė Virginija Dičiūtė

  Išleidimo metai: 2014
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5x18,5x2,1 cm

  Carla Neggers

  Neramūs vandenys

  Netikėtai mirus vyrui Liusė ryžtasi permainoms. Ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikų – ji turi pabėgti nuo praeities ir viską pradėti iš naujo. Gražus miestelis nuostabios gamtos apsupty – tinkamiausia vieta.
  Tačiau vienas po kito pasipylę gąsdinantys įvykiai verčia Liusę suabejoti savo sprendimu ir ieškoti pagalbos. Ji nė neįtaria, kad tapo be atsako mylinčios moters keršto taikiniu, bet supranta, jog turi susirasti Sebastianą Redvingą. Juk jos vyras sakė, kad Sebastianu ji gali pasikliauti besąlygiškai.
  Sebastianas visai neapsidžiaugia Liusės prašymu padėti – jis tiki, kad susidorojo su savo priešu, ir nebenori daryti to, ką yra daręs anksčiau. Net jei tai tik darbas. Ypač – jei to prašo Liusė, moteris, kurią jis myli nuo pat jos vestuvių dienos.

  Iš anglų kalbos vertė Antanas Žekonis

  Išleidimo metai: 2014
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5x18,5x2,1 cm