Prekių katalogas

Shannon Stacey. Kovalskiai (1 ir 2 knygos)

 • Shannon Stacey. Kovalskiai (1 ir 2 knygos)

  1200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 12 taškų.


   

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Miniserija
  Kovalskiai
  Autorius
  Shannon Stacey
  Originalus pavadinimas
  The Kowalskis
  Leidimo metai
  2021
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  19.80 Eur
 • Nepraleiskite naujos New York Times bestselerių autorės Shannon Stacey šiuolaikinių meilės romanų serijos – ją skaitant ne tik pagerės nuotaika, bet ir norėsis kvatoti balsu.

  Shannon Stacey. Tik tavo

  Knygų serija Kovalskiai. Pirma knyga

  Dar viena galimybė užbaigti tai, ką pradėjo...

  Kerės Daniels viršininkė sužino, kad viena geriausių jos darbuotojų labai artimai pažinojo atsiskyrėlį perkamiausių siaubo trilerių autorių Džo Kovalskį, ir priverčia Kerę rinktis: gauti interviu arba ieškotis naujo darbo.
  Džo niekada nepamiršo pirmosios merginos, sudaužiusios jam širdį, todėl išgirdęs, kad Kerė grįžo į miestelį ir nori jį susirasti, pasijunta suintriguotas. Jis pateikia įžūlų pasiūlymą: vykti su jo šeima į kasmetinę stovyklavimo išvyką, o už kiekvieną kartu praleistą dieną Kerė galės užduoti po vieną klausimą.
  Džo ir Kerės tarpusavio trauka tokia pat stipri kaip purškalas nuo vabzdžių gamtoje, bet Džo sesuo vis dar nori atkeršyti už sudaužytą brolio širdį. Kas galėjo numanyti, kad šiek tiek šantažo, didžiulės šeimos bruzdesys ir karštos romantiškos akimirkos privers Kerę prisiminti senąją svajonę apie Kerės ir Džo ilgai ir laimingai?


  „Tobulas šiuolaikinis meilės romanas!“
  RT Book Reviews

  Shannon Stacey. Su tavimi - amžinai

  Knygų serija Kovalskiai. Antra knyga

  Ar po vienos nakties nuotykio galima sukurti laimingą šeimą?

  Baro savininkas Kevinas Kovalskis yra pratęs, kad moterys ir merginos nuolat palieka jam savo telefono numerius. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau pasvajoja apie tą vienintelę, o ne vienos nakties panelę. Ir štai akiratyje pasirodo Betė Hansen.
  Gal Kevinas ir Betė pradėjo ne ta koja – po aistringo pasimatymo vienam iš jų teko gėdingai sprukti. Tačiau Kevinas jaučia, kad juos sieja kai kas daugiau nei vienos nakties nuotykis. Ypač, kai paaiškėja, kad Betė laukiasi.
  Kevinas gal ir yra pasirengęs žengti toliau, tačiau Betė nenori užmegzti rimtų santykių su moterų numylėtiniu, nors ir labai patraukliu.
  Kevinui teks gerokai pasistengti, kad įtikintų ją nueiti į antrą pasimatymą.
   

  „Seksualu, šmaikštu ir be galo malonu.“
  Fresh Fiction

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Lekandrė

  Išleidimo metai: 2021
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 13,0x20,5x2,7 cm

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos