Judith McNaught. Vestmorlandai (3 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  2100
  3600 Sutaupykite 1500
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 21 tašką.
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Serija
  Jausmų klasika/Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Vestmorlandai
  Autorius
  Judith McNaught
  Leidimo metai
  2017
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šių knygų egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Vitne, mano meile

  Stebima niūraus ir grėsmingo Kleitono Vestmorlando, Kleimoro hercogo, Vitnė Stoun iš lengvabūdės pramuštgalvės išaugo į žavingą ir jausmingą moterį. Apžavėjusi Prancūzijos aukštuomenę ji grįžta į Angliją užkariauti savo vaikystės meilės Polo širdies, bet sužino, kad galų nebesuduriantis tėvas pažadėjo ją arogantiškam Kleimoro hercogui.
  Pasipiktinusi Vitnė atsisako paklusti naujajam šeimininkui. Ir net tada, kai deginanti hercogo aistra sugundo pasinerti į besikaupiančią geismų audrą, ji neišsižada savo vaikystės svajonės apie tobulą meilę.

   

  Svajonių karalystė

  Škotija, XV amžiaus pabaiga, didžiosios riterystės epochos saulėlydis, karų ir nesantaikos metas...
  Dženiferė Merik, jaunutė kilminga škotė pakliūva į Juodojo Vilko, galingo ir žiauraus anglų kario, nelaisvę. Roiso Vestmorlando vardas apipintas gąsdinančiomis legendomis, bet jo gilios pilkos akys neišvys Dženės baimės. Aikštingai gražuolei niekšingo pagrobėjo šaltakraujiškumas ir arogancija – nė motais. Ji nepailsdama priešinasi Roiso valiai, kol vieną naktį šis ima ir ją tvirtai apkabina. Dženiferė pati nepajunta, kaip įsipainioja į viliojantį ir gąsdinantį ambicijų, aistros, ištikimybės ir beatodairiškos meilės voratinklį.
  O juk Dženės svajonių karalystėje turėtų būti ramu ir saugu...

   

  Kol nebuvo tavęs

  Kilmingų panelių mokyklos mokytoja Šeridana Bromlei lydi savo mokinę Čerisę Lankaster į Angliją pas sužadėtinį. Pakeliui žavioji globotinė pasprunka.
  Prieplaukoje laukiantis Langfordo grafas Stivenas Vestmorlandas Šeridaną palaiko Čerise ir praneša, kad jos sužadėtinis lordas Berltonas žuvo. Mergina nespėja visko paaiškinti, nes užkliudyta laivo krovinių keltuvo praranda sąmonę.
  Atsipeikėjusi Vestmorlando rūmuose Šeridana nieko neprisimena. Ji apsupta dėmesio, geidžiamiausias Londono jaunikis švelniai laiko už rankos, o mėlynos jo akys veria kiaurai. Visi ją vadina panele Lankaster. Tačiau Šeridana neabejoja tik dėl vieno: jos širdis tirpsta žvelgiant į gražuolį didiką, o prieš akis veriasi nuostabus gyvenimas...

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

   

  Antrasis leidimas

  Išleidimo metai: 2016
  Kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21x3,6
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Judith McNaught. Tikras stebuklas

  Antrasis leidimas

  870
  1200 Sutaupykite 330
  Julia Quinn. Slaptas panelės Šiver dienoraštis (1 knyga)

  Trijų knygų serija „Aristokratų meilės istorijos“. Pirma knyga

  640
  1270 Sutaupykite 630
  Judith McNaught. Kartą ir visiems laikams

  Antrasis leidimas

  870
  1200 Sutaupykite 330
  Lisa Kleypas. Nakties šešėlių pakerėti (1 knyga)
  600
  1200 Sutaupykite 600