Regina Kyle. Viliojimo menas (4 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  680
  1720 Sutaupykite 1040
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,8 taškus.
  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2017
 • DĖMESIO! Komplekte esančių knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Keturių knygų serija "Viliojimo menas"

  Jausmų uždanga

  Kylanti aistra
  Dramaturgė.
  Jaunai dramaturgei Holei Nelson pagaliau pasisekė – jos pjesė bus rodoma Brodvėjuje. Išgyvenusi nesėkmingą santuoką ir skausmingas skyrybas, Holė nusprendė nuo šiol nebeieškoti meilės, o siekti profesinės sėkmės. Todėl nuodėmingos mintys apie Niką Damoną – jos spektaklyje sutikusį vaidinti garsų aktorių, mokyklos laikų simpatiją – privalo likti tik svajonėmis.
  Žvaigždė.
  Brodvėjus Nikui – puiki proga iš saldžios kino žvaigždės tapti rimtu teatro aktoriumi. Be to, labai smalsu sužinoti, kur nuves tarp jųdviejų su Hole įsiplieskusi aistra. Tačiau taip laukiama spektaklio premjera gali ir neįvykti. Kažkas to aiškiai nenori...

  Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė

  2017 gegužė
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1
  ISBN 978-609-03-0205-7

   

  Nenugalima aistra

  Pagunda prieš akis.
  Geibas Nelsonas galėtų tapti puikiu apygardos prokuroru, tereikia pagerinti jo įvaizdį, kad rinkėjai pultų balsuoti. Devinė Padila gali padėti jam atskleisti savo žavesį ir patrauklumą, bet tik mainais už profesionalią teisinę pagalbą ieškant dingusio brolio. Geibui ne prie širdies tokios merginos, bet kažkodėl jį nenugalimai traukia prie Devinės. Ir nesvarbu, tai padeda jo įvaizdžiui ar ne.
  Devinė mano, kad jai bus lengva laikytis susitarimo sąlygų. Deja, Geibas – vienas iš patraukliausių Manhatano išpuikėlių, o nuo jo bučinių ji išsyk užsiliepsnoja. Tačiau kiekvienoje sutartyje visada kas nors įrašoma smulkiu šriftu. Jų dalykiniams santykiams tampant vis malonesniems, Devinė supranta, kad sielos parduoti neteks... tik širdis jau nebebus laisva.

  Iš anglų kalbos vertė Virginija Elena Stakienė

  2017 gegužė
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1
  ISBN 978-609-03-0206-4

   

  Kylantis karštis

  Kaitrios ugnies glėbyje.
  Nuolat po pasaulį keliaujanti mados fotografė Aivė Nelson priversta sugrįžti namo ir padėti išgelbėti šeimos verslą. Čia ji įsitraukia į labdarai skirto kalendoriaus kūrimą. Vykstant fotosesijai pro duris netikėtai įžengia jos karščiausių fantazijų objektas – patrauklus gimtojo miestelio ugniagesys Keidas Hardestis. Keidas yra pasiryžęs pozuoti nuogas dėl kilnaus tikslo. Aivė pasirengusi išlikti profesionali ir nepaisyti tarp jųdviejų tvyrančio karščio.
  Gana greitai seksualus iššūkis virsta karštais bučiniais ir juodu pasiduoda savo troškimams. Tačiau Keidui neužtenka tik vienos nakties su Aive. Ar jam pavyks įtikinti aistringą keliautoją pasilikti? O gal vienas iš jų spruks, išsigandęs tokios kaitrios ugnies?

  Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė

  2017 liepa
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1
  ISBN 978-609-03-0247-7

   

  Gundanti trauka

  Karšta pabaiga.
  Primabalerina Noelė Nelson turi atsigauti po patirtos traumos ir sugrįžti ant scenos. Ji nė nevarsto apie nesėkmę... juolab nesitiki būti išblaškyta beisbolo žaidėjo Džeiso Monro. Jo tatuiruotės, šelmiška šypsena ir nuostabus atletiškas kūnas veda Noelę iš proto. Bet jų bendravimas traukia žiniasklaidos dėmesį, o to jai visai nereikia.
  Džeisas niekaip negali atsikratyti baimės, kad jis pats niekada neatsigaus po patirtų sužalojimų. Ir visai nenori, jog kas nors apie tai sužinotų, juolab žavi blondinė šokėja, kurią taip smagu paerzinti. Jis mėgina viršyti fizines galimybes, statydamas į pavojų savo ateitį. Vis dėlto kai ateina laikas žaisti su Noele, Džeisas nusileisti tikrai neketina.

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Burneikienė

  2017 liepa
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1
  ISBN 978-609-03-0248-4

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Metų vestuvės (4 knygos)
  1200
  1720 Sutaupykite 520
  Sidnėjaus geidžiamiausi (4 knygos)

  4 romanai už 2 kainą!

  800
  1720 Sutaupykite 920
  Andrea Laurence. Idenų šeimos paslaptys (4 knygos)

  4 romanai už 2 kainą!

  800
  1720 Sutaupykite 920