Australijos deimantai. Antra knyga

 • Australijos deimantai. Antra knyga

  590 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 5,9 taškus.

  Net 3 romanai vienoje knygoje!
   

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  5.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Dviejų knygų serija Australijos deimantai. Antra knyga

  Jan Colley. Vienintelė moteris
  Ar pavyks Danielei Hamond sukurti papuošalą iš vieno brangiausių pasaulio deimantų? Brangakmenių agentas Kvinas Everardas nepasibodi pasitelkti šantažo, kad priverstų Danę imtis šio darbo. Ji – vienintelė to verta dizainerė ir... vienintelė moteris, kurios jam išties reikia. Įtikinęs ją darbuotis savo nuošaliame name, Kvinas netrunka pasinaudoti savo vyriškais kerais. Bet ar tai nesužlugdys kruopščiai suregzto plano?

  Paula Roe. Meilios intrigos
  Džeikas Vonsas – žavingas kompanijos įsibrovėlis, pats nelabasis prabangiu kostiumu. Kai Džeiko taikinyje atsiduria turtingiausi Australijos deimantų prekiautojai Blekstounai, Holė Makleod tampa jo padėjėja ir... šnipe. Ir kaip nustemba mergina, sužinojusi, kad pavojingai seksualus viršininkas yra seniai dingęs Blekstounų turtų paveldėtojas. Bet Džeikas pasielgia dar keisčiau – trokšdamas išsaugoti savo naująją kompaniją pasiperša... iš išskaičiavimo... jai!

  Yvonne Lindsay. Deimantinė imperija
  Po kadaise drauge praleistos nakties Metas Hamondas taip ir nepamiršo Reičelės Kinkeid. Žuvus žmonai, keista likimo užgaida Reičelė tampa jo sūnaus aukle. Naktys po vienu stogu kankina jį lygiai taip pat kaip ir troškimas sužlugdyti deimantinę Blekstounų imperiją. Milijardierius visada gaudavo ko panorėjęs. Tik ko jis geidžia šį kartą – saldaus keršto ar švelnios Reičelės meilės?

  Iš anglų kalbos vertė Jurgita Sajevičienė / Eglė Bareikaitė / Eglė Bareikaitė


  Išleidimo metai: 2019
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x29,3
  ISBN 978-609-03-0459-4

  www.knygute.lt

  Informaciją parengė Svajonių knygos