Australijos deimantai (2 knygos)

 • Australijos deimantai (2 knygos)

  1180 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,8 taškų.

  Net 6 romanai!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2019
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Australijos deimantai. 2 knygos


  Blekstounų deimantų kompanijos fasadas žėri kaip tikras brangakmenis ir traukia visuomenės dėmesį. Istorijos apie pasakiškus turtus ir nuolat į skandalus bei meilės intrigas įsiveliančius Blekstounus mirgėte mirga pirmuosiuose žiniasklaidos puslapiuose. Turtai ir netramdomos aistros svaigina. Ir kas, jei ne tikra meilė, sustatys viską į savo vietas?..
   

  Australijos deimantai. Pirma knyga

  Bronwyn Jameson. Tarp verslo ir meilės
  Dešimt mėnesių ji buvo jo meilužė.
  Dešimt dienų – žmona.
  Ir visa tai buvo jau prieš dešimt metų.
  Rikas Perinis – Blekstouno deimantų kompanijos valdybos narys ir geidžiamiausias Sidnėjaus viengungis. Bet viena aikštinga laimės paukštė ėmė ir išsprūdo jam iš rankų...
  Tai Kimberli Blekstoun. Parsivilioti ją atgal į tėvo verslą ir į šeimą Rikui bus pats sunkiausias išbandymas. O parsivilioti į savo glėbį – pats maloniausias.

  Tessa Radley. Brangiausias deimantas
  Aš laukiuosi tavo kūdikio.
  Šių žodžių ji niekada neištars Rajenui Blekstounui, Australijos deimantų kompanijos savininkui. Nusprendusi apsigyventi viengungiškame mylimojo bute, Džesika Koter žinojo, kad juodu neturi bendros ateities, ir sutiko su sąlygomis: jokių vaikų, jokių vestuvinių žiedų. Tačiau Džesika sulaužė taisykles ir dabar jai belieka pasitraukti.

  Maxine Sullivan. Meilė ir milijonas
  Gerai, aš būsiu tavo – bet tik už milijoną.
  Metų metus supermodeliui Brajenai Devenport neduoda ramybės mintys apie mėlynakį palaidūną Džeradą Hamondą, bet jis – amžinas jos darbdavio priešas ir todėl jai nepasiekiama svajonė.
  Netikėtai Brajenai prireikia milijono, kad ištrauktų iš bėdos tėvą ir išvengtų didelio skandalo. Nelieka kitos išeities, kaip tik sutikti su milijonieriaus Džerado Hamondo pasiūlymu...

  Australijos deimantai. Antra knyga

  Jan Colley. Vienintelė moteris
  Ar pavyks Danielei Hamond sukurti papuošalą iš vieno brangiausių pasaulio deimantų? Brangakmenių agentas Kvinas Everardas nepasibodi pasitelkti šantažo, kad priverstų Danę imtis šio darbo. Ji – vienintelė to verta dizainerė ir... vienintelė moteris, kurios jam išties reikia. Įtikinęs ją darbuotis savo nuošaliame name, Kvinas netrunka pasinaudoti savo vyriškais kerais. Bet ar tai nesužlugdys kruopščiai suregzto plano?

  Paula Roe. Meilios intrigos
  Džeikas Vonsas – žavingas kompanijos įsibrovėlis, pats nelabasis prabangiu kostiumu. Kai Džeiko taikinyje atsiduria turtingiausi Australijos deimantų prekiautojai Blekstounai, Holė Makleod tampa jo padėjėja ir... šnipe. Ir kaip nustemba mergina, sužinojusi, kad pavojingai seksualus viršininkas yra seniai dingęs Blekstounų turtų paveldėtojas. Bet Džeikas pasielgia dar keisčiau – trokšdamas išsaugoti savo naująją kompaniją pasiperša... iš išskaičiavimo... jai!

  Yvonne Lindsay. Deimantinė imperija
  Po kadaise drauge praleistos nakties Metas Hamondas taip ir nepamiršo Reičelės Kinkeid. Žuvus žmonai, keista likimo užgaida Reičelė tampa jo sūnaus aukle. Naktys po vienu stogu kankina jį lygiai taip pat kaip ir troškimas sužlugdyti deimantinę Blekstounų imperiją. Milijardierius visada gaudavo ko panorėjęs. Tik ko jis geidžia šį kartą – saldaus keršto ar švelnios Reičelės meilės?

  Išleidimo metai: 2019
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x29,3

  Informaciją parengė Svajonių knygos