Barbara McMahon. Likimo išdaigos

 • Kraunamos nuotraukos
  200
  272 Sutaupykite 072
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 2 taškus.
  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2006
 • Geidžiamiausio jaunikio žavingojo šeicho Jusufo ibn Horo ir jaunos simpatingos merginos nuotrauka dienraštyje ne tik sukėlė šurmulį San Francisko visuomenėje, bet ir išgąsdino jaunuolio artimuosius: dar viena turtų besigviešianti plėšrūnė veržiasi į garbingą ir turtingą šeimą. Į Ameriką siunčiamas Jusufo pusbrolis Talikas. Jis privalo atskleisti tikruosius nepažįstamosios kėslus ir atvesti Jusufą į protą.

  Simpatingoji mergina Laura Toliver dažnai sukinėjasi tarp žymių ir turtingų žmonių. Toks jos darbas – brangūs eksponatai ar brangenybėmis išsipuošę visuomenės elito atstovai kaip magnetas traukia įvairiausio plauko ilgapirščius, o ji – apsaugos firmos darbuotoja. Bet įspūdingos išvaizdos vyriškis, prisistatęs Taliu Smitu, jai nesukelia įtarimo. Atvirkščiai, mergina pirmą kartą gyvenime įsimyli. O ar galėtų kuri atsispirti tokiam žaviam ir dosniam vyrui?
  Laura prisipažįsta artimiausiai draugei Dženai, kad karštai pamilo Talį. Džena pati nesitveria iš laimės, nes yra įsimylėjusi Jusufą ir rengiasi susižadėti. Vieną vakarą visi keturi susitinka Lauros namuose… ir kyla tikra sumaištis, kur atidžiai klausydamasis galėtum išgirsti apviltos širdies aimaną...

  2006 lapkritis–gruodis
  ISBN: 9955-719-13-3