Bryn Turnbull. Monarcho meilužė

 • Bryn Turnbull. Monarcho meilužė

  700 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 7 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Autorius
  Bryn Turnbull
  Pavadinimas
  Monarcho meilužė
  Originalus pavadinimas
  The Woman before Wallis
  Vertėjas
  Asta Buckiūnaitė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  448
  Formatas
  14,5x21,0x3,2 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0761-8
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  15.40 Eur
 • Didžiosios Britanijos karališkoji šeima ir skandalas, amžiams perrašęs monarchijos istoriją.

  Tikrais faktais paremtas pasakojimas apie išsiskyrusią amerikietę, kuri pavergė princo Edvardo širdį, prieš jam atsisakant sosto dėl Volisos Simpson.

  1926 m. vasarą Telma Morgan išteka už vikonto Djuko Ferneso ir įžengia į tviskantį turtų ir privilegijų pasaulį. Amerikiečių diplomato dukteriai naujasis anglų aristokratijos atstovės gyvenimas primena pasaką – ypač, kai vyras supažindina su Velso princu Edvardu.
  Sutuoktinio neištikimybė paskatina Telmą stačia galva nerti į meilės romaną su Edvardu. Tačiau laimė trunka neilgai. Kai Telmos dvynė sesuo Glorija Vanderbilt įsivelia į visų plačiai aptarinėjamą skandalą, jųdviejų su princu meilei iškyla grėsmė. Išvykdama į Niujorką palaikyti sesers, Telma paprašo savo naujosios draugės Volisos Simpson paslaugos – palaikyti Edvardui draugiją, kad nesijaustų vienišas. Ji nė nenumano, kuo visa tai baigsis.

  Pasakodama šią įspūdingą meilės, ištikimybės ir išdavystės istoriją, Bryn Turnbull skaitytojus nukelia iš triukšmingo Paryžiaus, iš spindinčio viešbučio „Ritz“ ir Prancūzijos Rivjeros į privačius Sent Džeimso rūmų apartamentus ir ramų užmiesčio dvarą.

  Informaciją parengė Svajonių knygos