Cara Bastone. Daugiau nei flirtas

 • Cara Bastone. Daugiau nei flirtas

  800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 8 taškus.
  Miniserija
  Per žingsnį nuo meilės
  Autorius
  Cara Bastone
  Pavadinimas
  Daugiau nei flirtas
  Originalus pavadinimas
  Flirting with Forever
  Vertėjas
  Indrė Kairytė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  384
  Formatas
  13,0x20,5x2,8 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0829-5
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.90 Eur
 • Knygų serija Per žingsnį nuo meilės. Trečia knyga

  Serija „Per žingsnį nuo meilės“ visiems romantikams. Jos veikėjai tokie tikroviški, kad lengva su jais susitapatinti. O skaitant apima geras jausmas, lyg pirmąkart vasarą suvalgius šviežią braškę.

  Kartais pirmąjį įspūdį įmanoma pakeisti.

  Švytinti ir gyvybinga trisdešimt septintąjį gimtadienį atšventusi Merė Trei vėl pasirengusi vaikščioti į pasimatymus. Visi jos artimiausi draugai įsimylėję, tad ir Merė svajoja pasimėgauti romantika. Kai jos madingos parduotuvės Brukline nuolatinė pirkėja pasiūlo surengti Merei aklą pasimatymą su savo sūnumi, ji neryžtingai sutinka. Galbūt vakarienė su gražiu, tvarkingu Džonu Modesto-Vitfordu nebūtų pasibaigusi visiška nesėkme, jei šis nebūtų metęs šiurkščios pastabos apie Merės amžių.

  Visuomenės gynėjas Džonas Modesto-Vitfordas visiškai nepanašus į savo tėvą, suktą politiką. Jis didžiuojasi sąžiningumu ir nuoširdumu. Tačiau socialinių įgūdžių trūkumas pribloškia gražiausią moterį, su kuria Džonas kada nors yra susitikęs.

  Laimė, klastingas mamos planas priverčia Merę ir Džoną ne kartą netikėtai susitikti. Jie nusprendžia priversti Džono mamą liautis gudravus ir surengia netikrą pasimatymą. Netrukus apgaulė virsta tikra draugyste – ir netikėtai karšta trauka. Ar šiems dviem užsispyrusiems žmonėms nevykusi pradžia nesutrukdys išvysti bendrą ateitį?
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos