Danny Scheinmann. Gyvenimas trumpas, meilė ilga

 • Danny Scheinmann. Gyvenimas trumpas, meilė ilga

  1187 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,87 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2009
 • Tai vaizdinga, tikrais faktais pagrįsta istorija. Romanas užkariavo Vakarų pasaulio knygynų topus ir tapo vienu geidžiamiausių 2008 metų bestselerių.
   
  Du pasakojimai apie meilę
  Dvi netekties istorijos

  Viena ilga jaudinanti kelionė

  1917-ieji. Moricas Danieckis kovėsi Pirmajame pasauliniame kare ir liko gyvas – tačiau kokia kaina? Vienišas ir visų užmirštas Sibiro platybėse, jis ryžtasi grįžti pas mylimąją Lotę, kurios vienintelio bučinio prisiminimas padėjo išgyventi. Tam, kad pasiektų namus, Moricui teks įveikti ilgą kelią Rusijos stepėmis. Net jei lydės sėkmė, ar jis ras mylimąją vis dar jo laukiančią?

  1992-ieji. Leo Deikinas atsipeikėja ligoninėje, kažkur Pietų Amerikoje. Jo mylimoji Eleni negyva. Vaikinas neprisimena, kaip ši žuvo, nesusigaudo, net kur esąs. Jį netrunka įsukti nevilties verpetas. Tačiau Leo dar laukia atradimas, kuris iš pagrindų pakeis jo gyvenimą.
  Šiame įspūdingame romane Danny Scheinmannas tapo dramatiškus dviejų vyrų portretus: vyrų, kuriems meilės prisiminimas padeda viską ištverti – ir kurių nutylėtos sąsajos paaiškėja tik pribloškiančioje pabaigoje.


  Iš anglų kalbos vertė Marija Baltuškaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leidimo metai: 2009
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5 x 21,0x4 cm
  ISBN: 978-9955-817-86-4