Debbie Macomber. Ketvirtadieniais aštuntą

 • Debbie Macomber. Ketvirtadieniais aštuntą

  518
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 5,18 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Kolekcija
  Romantikės kolekcija
  Leidimo metai
  2011
 • Ketvirtadienis, 8 val. ryto. Pusryčių klubas! Kavinė „Mokos akimirkos“.
  Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas.
  Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti, kol sužinojo apie buvusį vyrą tai, kas paskatino pervertinti savo poelgius.
  Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki, kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors, tėvų nuomone, Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo.
  Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė, turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne, jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių?
  Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius, vaikai jau paaugliai, o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta, kol Džulija sužino, kad laukiasi kūdikio.
  Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. Ir apie drauges...

   

  Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek paskito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2011
  384 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5x18,5x2,34 cm
  ISBN 978-609-406-183-7