Emilie Richards. Vestuvių žiedai (1 knyga)

 • Emilie Richards. Vestuvių žiedai (1 knyga)

  692
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,92 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2010
 • Trijų knygų serija „Šenandoa slėnis“. Pirma knyga.


  Trys skirtingų kartų moterys atskleidžia gydančią šeimos, prisiminimų ir meilės galią.

  Tesai Makrei reikia laiko permąstyti sudėtingą savo santuoką ir ji sutinka vasarą padėti motinai su senele sutvarkyti šeimos namus Šenandoa slėnyje.

  Trys moterys niekada nebuvo artimos. Helena – vyriausioji – yra valdinga ir kandi, jos duktė Nensė – Tesos motina – pasirodo esanti daugiau nei vien tik garbėtroška. O pati Tesa, kurios gyvenimas sustojo tą dieną, kai žuvo dukrelė, atkakliai laikosi įsikibusi savo sielvarto.

  Taisydama senovinę senelės ir motinos siūtą antklodę su vestuvių žiedų raštu, ji atskleidžia paslaptis, glūdėjusias jų gyvenimų šešėliuose. Senelė, duktė ir anūkė iš naujo atranda viena kitą ir daugybę dalykų, kuriuos manė praradusios amžiams.


  Emilie Richards trilogija „Šenandoa slėnis“ – apie tame slėnyje gyvenančias šeimas, jų paslaptis ir skausmingus išgyvenimus, kuriuos galiausiai pakeičia džiaugsmai.
  Trilogijos dalys neatsitiktinai pavadintos kaip skiautinių raštai – „Vestuvių žiedai“, „Begalinė grandinė“ ir „Meilės mazgas“. Knygose skiautiniams skiriama nemažai dėmesio. Jie margi kaip ir pats gyvenimas. Reikia begalinės kantrybės ir išmonės, kad mažučiai audinio gabalėliai sukristų į lovatieses, staltieses ar net paveikslus.


  Iš anglų kalbos vertė Ieva Valskytė-Janušaitienė

  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek paskito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2010
  544 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x3,26 cm
  ISBN 978-609-406-111-0