Heather Gudenkauf. Kalbanti tyla

 • Heather Gudenkauf. Kalbanti tyla

  605 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,05 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2010
 • Kartais suaugusiųjų klaidos negrįžtamai paveikia vaikų likimus

  Tai nutiko vieną rugpjūčio rytą ramiame Gluosnių upės miestelyje. Mirguliuojančiai aušros šviesai persmelkus drėgną Ajovos orą, dvi šeimos nubudusios pasigedo mažų mergaičių – septynmetės Kali ir jos geriausios draugės Petros.

  Kali Klark dėl ankstyvoje vaikystėje patirto sukrėtimo jau treji metai nekalba. Jos mamai Antonijai pernelyg dažnai tekdavo ginti savo vaikus nuo girtaujančio vyro pykčio protrūkių. Ar stengdamasi išsaugoti santuoką ji nebus įstūmusi į pražūtį Kali?

  Tą patį rytą dingsta ir kaimynų dukra Petra Gregor – Kali sielos dvynė, jos „balsas“. Gal tai tik sutapimas? Ieškoti mergaičių imasi buvęs Antonijos mylimasis, miestelio šerifo pavaduotojas Luisas. Bet netgi jis turi ką slėpti.

  Dvi šeimas suvienija nežinia – kas nutiko jų vaikams?
  Atsakymas slypi nutylėtose paslaptyse.

   

  Debiutiniame romane Heather Gudenkauf meistriškai atskleidžia sudėtingus šeimų santykius ir tai, kaip juos gali paveikia nutylėtos paslaptys. Pradėkite skaityti šią knygą, kai turėsite laiko, nes neįstengsite atsiplėšti iki karčiai saldžios pabaigos.
  Ann Hood, rašytoja


  „Kalbanti tyla“ pasakoja apie tėvus ištikusį košmarą. Heather Gudenkauf sumaniai pina intriguojantį siužetą.
  Susan Wiggs „New York Times“ perkamiausių knygų autorė

  Heather Gudenkauf romanas – jaudinantis ir subtiliai lyriškas. Heather – viena tų retų autorių, sugebančių sukurti poetišką istoriją ir kartu išlaikyti intrigą iki pat pabaigos.
  Tess Gerritsen  „New York Times“ bestselerių autorė


  Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek paskito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2010
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5 cm
  ISBN 978-609-406-112-7