Andrea Laurence. Idenų šeimos paslaptys (4 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  800
  1720 Sutaupykite 920
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 8 taškus.

  4 romanai už 2 kainą!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2016
 • Keturių knygų serija Idenų šeimos paslaptys.

   

  Provokuojantis pasiūlymas

  Jei tik ištartum „taip“...
  Susidūręs su Viktorija Salivan Veidas Mitčelas priverstas keisti įprastą derybų taktiką. Veidas turi kuo greičiau įsigyti tai, kas priklauso jai. Kadangi tarp jo ir Viktorijos tvyro ledynus tirpdanti kaitra, sandoris turėtų įvykti greitai.
  Bet ištirpdyti Viktorijos ryžtą sunkiau. Ji nenusileis kadaise ją iš darbo išmetusiam vyrui. Šiaip ar taip, Veidas privalo stengtis, antraip į dienos šviesą iškils paslaptis, galinti sunaikinti jo šeimą. Nepasiteisinus įprastai taktikai, jam tenka griebtis vilionių...


  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

   

  Paslėptas grožis

  Kai prabyla aistra...
  Generalinis direktorius Brodis Idenas yra vienišius. Jis turtingas ir turi paslapčių, kurių niekam nepatiki... tol, kol sutinka savo naują sekretorę Samantą Deivis. Ši patraukli mergina sėdi per kelis žingsnius, anapus jo kabineto durų.
  Samantai dar neteko pažinti tokio talentingo ir kartu atsargaus vyro. Ji nenori įsimylėti Brodžio, bet jis ją keistai traukia. Nors Brodis elgiasi stačiokiškai, Samanta žino, kad iš tikrųjų jis yra drovus ir jausmingas, tik baiminasi tai parodyti...


  Iš anglų kalbos vertė Filomena Vaitkutė

   

  Netikėta pareiga

  Kai pasiveja praeitis...
  Praeitis pasivijo kongresmeną Ksanderį Langstoną... Įsibėgėjus rinkimų kampanijai, šeimos sklype randami neatpažinti palaikai. Įsižiebia skandalas. Ksanderis priverstas grįžti namo ir čia sutinka Rouzę Pirs.
  Mokyklos laikų meilė tapo spinduliuojančia gražuole. Ji pasiglemžia visas Ksanderio mintis ir vėl giliai suvirpina širdį. Bet Rouzė turi paslaptį. Ar Ksanderis ryšis rizikuoti savo karjera dėl Rouzės? Ar buvę įsimylėjėliai pasinaudos antra proga?

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Slapta santuoka

  Kai tenka sugrįžti atgal...
  Prieš daugelį metų Hitas Langstonas ir Džuliana Iden pabėgo iš namų manydami, kad tėvai jų santykiams nepritars. Pora susituokė, bet vėliau nusprendė pasukti skirtingais keliais. Ši istorija liko paslaptimi – jie niekam neatskleidė, ką padarė.
  Šeiminiai rūpesčiai priverčia Hitą ir Džulianą sugrįžti į gimtąjį miestą ir namus. Hitas nori išsivaduoti nuo melo. Atėjo laikas Džulianai apsispręsti: visiems laikams išsiskirti su juo arba įvykdyti kadaise degančiomis akimis duotą pažadą...

  Iš anglų kalbos vertė Giedrė Turan

   

  2016 rugsėjis ir lapkritis
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Penktasis aveniu (3 knygos)

  3 romanai už 1 kainą!

  480
  1440 Sutaupykite 960
  Sidnėjaus geidžiamiausi (4 knygos)

  4 romanai už 2 kainą!

  800
  1720 Sutaupykite 920
  Metų vestuvės (4 knygos)
  1200
  1720 Sutaupykite 520