Ieškome meilės romanų rašytojų!

 • SVAJONIŲ KNYGOS ieško meilės romanų rašytojų!

  Ištikimieji mūsų – SVAJONIŲ KNYGŲ – skaitytojai! Neabejojame, kad tarp Jūsų esama ne tik skaitančių, bet ir rašančių. Galbūt Tu esi vienas iš jų? Galbūt iki šiol slepi savo meilės romano rankraštį? Gal esi dar neatrasta lietuviškoji Judith McNaught, Lisa Kleypas, Susan Elizabeth Phillips ar lietuviškasis Nicholas Sparksas?

  Kas gi yra tas meilės romanas ir kaip tokį parašyti?

  Kai kas mano, kad meilės romanai yra banalūs. Tačiau gausus šio žanro gerbėjų skaičius liudija, kad jie yra itin populiarūs tarp įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir skirtingų profesijų žmonių.

  Galima būtų išvardyti daugybę priežasčių. Šias knygas skaitantieji sako, kad jos padeda atsipalaiduoti, bent trumpam pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, pabūti fantazijų pasaulyje, leisti sau minutę atsikvėpti, pamaitinti romantikos išsiilgusią sielą, kartu su romano veikėjais pakeliauti po svečias šalis...
  Šio žanro mėgėjai visų pirma tikisi, kad skaitomas meilės romanas suteiks malonumo. Todėl nori šviesių, romantiškų istorijų, kurios baigtųsi laimingai. Tokiose knygose pasakojamos istorijos turėtų būti visiems suprantamos, gebėti įsismelkti į skaitytojų mintis ir širdis, sužadinti vaizduotę, virpinti jausmus, skatinti svajoti, neprarasti vilties. Dažnai skaitytojai yra linkę tapatintis su meilės romanų veikėjais, atrasti juose dalį savęs, keliauti kartu su jais knygų puslapiais.
  Todėl šiems kūriniams labai svarbu ryškūs, stiprių charakterių ir kartu tikroviški veikėjai. Ne mažiau tokiems romanams svarbus ir netikėtumo elementas. Netiesa, kad meilės romanų gerbėjai tikisi visą laiką to paties. Jie tikrai nori būti maloniai nustebinti. Tai padeda padaryti netikėtas siužetas, žiupsnelis humoro, įvairios veikėjų gyvenimo peripetijos, pasitaikančios kliūtys ir iki paskutinio puslapio išlaikoma intriga – ar JIE galų gale gyvens ILGAI IR LAIMINGAI?

  Meilės romanai teikia vilties ir tikėjimo. Juk jeigu tiki – taip ir yra. Kokį pasaulį matai, toks jis ir yra.

  Suteik galimybę skaitytojams patirti skaitymo malonumą ir siųsk mums savo rankraštį jau dabar el. paštu: info@svajoniuknygos.lt.

  Siunčiamo rankraščio apimtis neturėtų viršyti 8 autorinių lankų (1 autorinį lanką sudaro 40 000 spaudos ženklų su tarpais).
   

  Prekių nėra.