Jane Porter. Atostogų flirtas

 • Jane Porter. Atostogų flirtas

  633
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,33 taškus.

  Šį vasaros romaną būtina įsidėti į paplūdimio krepšį!

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Leidimo metai
  2009
 • Jei ieškote istorijos, kupinos kaitrių saulėlydžių, seksualių veikėjų ir šmaikščių dialogų, jums tikrai patiks Jane Porter knyga Atostogų flirtas. Nepaprastai žavus romanas!
  The Best Reviews

  Jam atiteko vasarnamis, Porsche ir jauna draugė. Ji liko su dviem vaikais ir sudaužyta širdimi. Nuo šiol interjero dizainerė Džekė priversta iš naujo kurti gyvenimą. Bet kaip ištverti vienišus vakarus darganotame Sietle? Kaip vėl pasijusti moterimi, kai tiek metų buvai vien žmona ir mama? O dar tas nelemtas keturiasdešimtmetis, pakibęs ant nosies!
  Įkalbėta draugės Džekė ryžtasi kelias dienas praleisti... saulėtuose Havajuose. Viena. Laimei, neilgam. Egzotiška sala, gaivus vandenynas, svaigūs kokteiliai ir flirtas su žaviu, jaunu banglenčių sporto instruktoriumi Kajumi – geresnės gimtadienio staigmenos nė nesugalvosi!

  ...ši knyga gali atstoti lengvą užkandį. Ji puikiai tinka prie kokteilių, geriamų išsitiesus šalia baseino.
  Jayne Ann Krentz

  Rekomenduojame! Jane Porter knyga nestokoja gilių įžvalgų ir stiprių charakterių. Išties įdomus ir susimąstyti skatinantis vasaros romanas.
  Library Journal


  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek pakito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Iš anglų kalbos vertė Rimantė Janušaitė

  Leidimo metai: 2009
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5 cm
  ISBN: 978-609-406-016-8