Jenni Fletcher. Likimas vėl suvedė juos (Trečia knyga)

 • Jenni Fletcher. Likimas vėl suvedė juos (Trečia knyga)

  990 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 9,9 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Meilės uostas
  Autorius
  Jenni Fletcher
  Pavadinimas
  Likimas vėl suvedė juos
  Vertėjas
  Asta Adomavičienė
  Leidimo metai
  2020
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  13,0x20,5x2,7 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0596-6
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  9.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

   
  Rytų Anglijos pakrantėje įsikūrusiame Vitbio uoste gyvenimas teka įprasta vaga. Vasarą keičia ruduo, rudenį – uosto gyvenimą kiek sukaustanti žiema. Tačiau lemtingų įvykių grandinė pralaužia ledus. Prisiekusios niekada netekėti damos staiga pamiršta sau duotus pažadus, o užkietėję viengungiai negali atsispirti iki tol nepažintam jausmui. Ir iki šiol buvęs šaltas uostamiestis tampa Meilės uostu.

  Trijų knygų serija Meilės uostas. Trečia knyga

  Ledi, vengianti viešumos, ir vikontas, turintis paslapčių...
  Vitbio pakrantėje Frensė Vebster vėl sutinka atšiaurųjį Artūrą Ambertoną. Bet dabar jis jau ne tas veržlus jaunas džentelmenas, kuriam kadaise ji buvo neabejinga. Bėgant metams pasikeitė ir pati Frensė.
  Po tragiško nutikimo liko ne tik fizinių, bet ir emocinių randų. Frensė gyvena atsiskyrėlės gyvenimą. Tačiau ji jau susitaikė su likimu ir dėl mylimos sesers Lidijos laimės paaukos savąją. Ji brangina naująją draugystę su Artūru ir stengiasi neparodyti jam savo tikrųjų jausmų. Bet vieną dieną Artūras pasiūlo už jo tekėti!
  Nejaugi Artūro ketinimai rimti ir jis iš tiesų ją myli? O gal tik nori atkeršyti jos seseriai? Jei ištars lemtingąjį „taip“, ar Frensės branginama sesuo netaps didžiausiu sutuoktinių priešu?

  Informaciją parengė Svajonių knygos