Jennifer Crusie. Ko ji nori?

 • Jennifer Crusie. Ko ji nori?

  405
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,05 taškus.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka
  Leidimo metai
  2011
 • Ši knyga apie pašėlusią paveldėtoją tuščiomis kišenėmis, privatų detektyvą, kuris iš tikrųjų nėra detektyvas, žmogžudystės auką, mirusią natūralia mirtimi, ir šunį vardu Bobas.

  Mičas Pitvikas gana greitai suprato, kad privataus seklio gyvenimas kitoks, nei rodoma kino filmuose. Jis įsivaizdavo pateksiąs į ryžtingų detektyvų ir aštrialiežuvių, stulbinamo grožio damų pasaulį. Deja, tikrovė nuobodi: vyrai apgaudinėja žmonas, šios juos įtarinėja, o meilužės nieko nenutuokia... Kol pro duris įžengia ji.
  Mei Salivan – iš kojų verčianti gražuolė, turinti po velėna galinčių pakišti giminaičių. Ji kažką slepia, bet pasiūlo Mičui atlikti tyrimą, kurio jis negali atsisakyti... Neilgai trukus Mičas visiškai pameta galvą. Ko ji nori: tik sučiupti gudrius sukčius ar supančioti jį?


  Smagi, intriguojanti istorija, nuo kurios nepajėgsi atsitraukti ir melsiesi, kad ji niekada nesibaigtų. Pasiruošk juoko priepuoliui!
  Genie Romex


  Juokinga, už širdies griebianti ir absoliučiai realistiška istorija, kurią dovanoja romantiškų komedijų meistrė Jennifer Crusie!

  Jennifer Crusie nesugeba parašyti nė vieno nuobodaus puslapio, kuris nebūtų persmelktas sąmoju ir emocijomis.
  Kirkus Reviews

  Juokinga istorija apie du įsimylėjėlius, kurie yra be galo skirtingi...
  Paperback Forum

  Jennifer Crusie meistriškai žongliruoja šmaikščiais dialogais ir vaizduoja smagius santykius stiprėjančios aistros fone. Romantic Times

  Jennifer Crusie apdovanota retu talentu – ji geba sukurti įtikinamus herojus, kurie elgiasi ir kalba kaip mums gerai pažįstami žmonės. Smagūs ir šmaikštūs dialogai, nepaprastai juokingas pasakojimas.
  Rendezvous


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leidimo metai: 2011
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1 x 1,9 cm
  ISBN 978-609-406-230-8