Jennifer Crusie. Sveika, Pagunda!

 • Jennifer Crusie. Sveika, Pagunda!

  1156 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,56 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2013
 • Sofi Dempsi kilusi iš sukčių šeimos, bet pati stengiasi gyventi dorai. Ją tenkina paprastas, ramus gyvenimas, kol vieną dieną atvyksta dirbti į Pagundą Ohajo valstijoje.
  Pagunda – perdėtai dorovingas miestelis, todėl nenuostabu, kad Sofi kuriamas filmas įžiebia skandalą. Jos susirėmimas su nuodėmingai seksualiu miestelio meru Finu Takeriu sudrumsčia ne tik miestelėnų kasdienybę.
  Kai viskas ima sprūsti iš rankų, Sofi su Finu įsisuka į gandų, šantažo, svetimoteriavimo, žmogžudystės ir protą jaukiančios aistros verpetą. Pagundoje užverda baisi košė, o Sofi su Finu vis giliau grimzta į bėdą... ir vis stipriau įsimyli.

  Knyga, kurią norėsite skaityti ne kartą ir rekomenduosite savo draugams... Joje susipina šelmiškas humoras ir pikantiškas seksas... mažytis kąsnis ir jūs užkibote. Jei žadate pirkti tik vieną knygą, tebūnie tai romanas „Sveika, Pagunda“. Jis nepakartojamas!
  The Belles and Beaux of Romance

  Crusie sužavi gaiviu, aštriu stiliumi... Romantinė komedija, priverčianti šį žanrą suspindėti – ši kunkuliuojanti istorija pamalonins skaitytojus.
  Publishers Weekly

  Simpatiški veikėjai, nuo gandų neatsiejamas mažo miestelio gyvenimas ir siužetas, pagardintas aistringomis akimirkomis – iš šių komponentų Crusie sukuria be galo smagią istoriją.
  Library Journal

  Pašėlusi, smagi ir seksuali... čia rasite išskirtinai neįprastus veikėjus, o įtraukiantis siužetas privers nekantriai laukti kito šios rašytojos kūrinio.
  Rendezvous

  Nuodėmingai gardu.
  Contra Costa Times

  Jennifer Crusie (Dženifer Kruzi)
  USA Today ir New York Times bestselerių autorė.
  2005 m. pelnė Romance Writers of America asociacijos apdovanojimą RITA už romaną „Lažinamės“.
  Romance Writers of America asociacija į populiariausių metų knygų dešimtukus įtraukė ne vieną autorės knygą.


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai 2013
  448 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x4,1 cm
  ISBN 978-609-406-624-5
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos