Jennifer Crusie. Tik ne tu

 • Jennifer Crusie. Tik ne tu

  405
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,05 taškus.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka
  Leidimo metai
  2010
 • Pusiau basetas, pusiau biglis, grynakraujis Kupidonas... Ar gali keturkojis piršlys suuosti naują meilę savo šeimininkei?

  Ninai Eskju keturiasdešimtmetis simbolizuoja laisvę – išsivadavimą nuo karjeristo vyro ir troškaus namo užmiestyje. Pagaliau ji gali gyventi savo bute ir daryti tai, ko nori pati. O ji nori to, kam buvusysis priešinosi, – šuniuko. Judraus augintinio, gebančio pakelti nuotaiką. Tačiau ima ir įsigyja... Fredą.
  Aptukusio ir šuniškos depresijos kamuojamo Fredo judriu nepavadintum. Vis dėlto jis suveda Niną su žaviu jaunesniu kaimynu.
  Aleksui Murui nieko neprikiši. Patrauklus, protingas ir vienišas ligoninės priimamojo gydytojas kerinčiai šypsosi ir ne mažiau nei Fredas dievina sausainius. Tačiau Nina yra įsitikinusi: jai į porą tiktų bet kas, tik ne Aleksas.
   

  Vienas smagiausių pastarųjų metų romanų.
  Library Journal


  Jennifer Crusie meistriškai žongliruoja šmaikščiais dialogais ir vaizduoja smagius santykius stiprėjančios aistros fone. Romantic Times


  Jennifer Crusie apdovanota retu talentu – ji geba sukurti įtikinamus herojus, kurie elgiasi ir kalba kaip mums gerai pažįstami žmonės. Smagūs ir šmaikštūs dialogai, nepaprastai juokingas pasakojimas.
  Rendezvous


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!


  Leidimo metai: 2010
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1 x 1,9 cm
  ISBN 978-609-406-066-3