Jessica Gilmore. Permainų metas. (2 knygos)

 • Jessica Gilmore. Permainų metas. (2 knygos)

  860 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 8,6 taškus.
  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  8.6 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Permainų metas

  Gražiausi dalykai gyvenime nutinka netikėtai.
  Meilė ateina, kai mažiausiai jos tikiesi. Darbe, gatvėje, kavinėje, laukiant eilėje puodelio kavos. Ji užklumpa net tuos, kurie atrodė atsparūs šiam viską keičiančiam jausmui. Ji išjudina užkietėjusius vienišius, verčia jų iki smulkmenų suplanuotus gyvenimus aukštyn kojomis ir... pasilieka amžinai!
   

  Jessica Gilmore. Mūsų meilė tobula

  Dviejų knygų serija Permainų metas. Pirma knyga

  Gražiausi dalykai gyvenime nutinka netikėtai.
  Aštuoniolika mėnesių ji stengėsi tapti tobula būsimąja žmona. Ir viskas perniek. Ji vėl prie starto linijos. Nors Bartas patikino, kad tai tik pertrauka.
  Atvykusi į Londoną šešiems mėnesiams pavaduoti kolegės Medison Karter pasiryžta susikurti tobulą gyvenimą. Tačiau čia ji susižavi vyru, kuris tikrai ne jos nosiai – savo viršininku, Kitu Bachananu! Kai Kitas nusiveža Medison į savo pilį Škotijoje, paaiškėja, kad lengvabūdiškas vyro žavesys slepia didelį skausmą. Tik padėjusi jam įveikti vidinius demonus, Medison supranta, kad niekieno praeitis nėra tobula. Tačiau būdama su Kitu ji ima svarstyti, ar jie negalėtų susikurti tobulos ateities... kartu!


  Jessica Gilmore. Tu – mano svajonė

  Dviejų knygų serija Permainų metas. Antra knyga

  Gražiausi dalykai gyvenime nutinka netikėtai.
  Įvykus nelaimingam atsitikimui, Viltė Makenzė tapo jaunesniosios sesers Feitės globėja. Dėl jos ji padarytų viską! Kai Feitė netikėtai susiruošia tekėti, Viltė pasiryžta surengti mylimai sesutei pasakiškas vestuves. Net jei teks taikstytis su nesukalbamo vyriausiojo pabrolio Geilo Okonoro įnoriais!

  Žymus Niujorko menininkas Geilas įsitikinęs, kad tikros meilės nėra. Bet vieną dieną studijoje pasirodžiusi žavi mergina priverčia jį tuo suabejoti. Dailią įsibrovėlę Geilas palaiko fotomodeliu. Iš pažiūros kukli, drovi, smulki mergina prikausto žinomo fotografo dėmesį. Geilas pasiūlo sandorį: jei Viltė sutiks pozuoti jam prieš fotoobjektyvą, jis padės suorganizuoti jos sesers vestuves. Lemtingas atsitiktinumas šiek tiek pakeičia abiejų planus. Ir greitai Geilui tenka susimąstyti, ar ne šios dailios pamergės draugijos jis jau seniai troško!

  2019 m. vasaris
  256 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 18,1 x 10,8 x 1,6

  Informaciją parengė Svajonių knygos