Geležies fėjūnai sugrįžo

 • Geležies fėjūnai sugrįžo

  900 
  2820  Sutaupykite 1920 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 9 taškus.

  Neišvengiama lemtis. Uždrausta meilė.

  Miniserija
  Geležies Fėjūnai
  Autorius
  Julie Kagawa
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  28,20 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

   

  Julie Kagawa sugrįžta! Geležies fėjūnai. Pamirštųjų šauksmas

  Julie Kagawa
  Prarastasis princas

  Nežiūrėti į Juos.
  Neišsiduoti,
  kad Juos matai.

  Tai geležinė Itano Čeiso taisyklė, kurios laikosi net aukodamas savo reputaciją. Tačiau tenka sulaužyti ją, nes fėjūnai, kurių visomis išgalėmis stengėsi vengti, vienas po kito dingsta, o patį Itaną užpuola. Metas kurti naujas taisykles – tam, kad apsaugotų savo šeimą ir išgelbėtų merginą, apie kurios meilę nedrąsu net pasvajoti.

  Itanas manė atsiribojęs nuo vyresnės sesers pasaulio – fėjūnų šalies. Prisiminimai apie Geležies karalystėje praleistą laiką pasėjo baimę ir pasibjaurėjimą vieta, kurioje namus rado Megana Čeis – pasakų ir kalbančių katinų, magijos ir viliojančių priešų pasauliu. Tačiau pašauktas likimo Itanas stoja akis į akį su pavojų keliančiais Pamirštaisiais.

  Mano vardas Itanas Čeisas.
  Abejoju, ar sulauksiu aštuonioliktojo gimtadienio.

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Išleidimo metai: 2019
  416 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 13,5x21x3 cm
  ISBN 978-609-03-0463-1
   

  Julie Kagawa
  Geležies išdavikas

  Aš esu Itanas Čeisas.
  Mažiau nei prieš savaitę buvau atsidūręs fėjūnų šalyje.
  Vėl.

  Po netikėtos kelionės į fėjūnų šalį Itanas Čeisas tenori vieno – grįžti į „normalų“ gyvenimą. Žinoma, gyventi įprastai kaip jo bendraamžiai jis nė nesitiki. Itano sesuo Megana – viena galingiausių Niekadaniekada šalies fėjūnių, o ir jis pats yra priverstas visur juos regėti.
  Itanas jau įprato būti nuolat kaltinamas nebūtais dalykais. Bet nė už ką neatsisakytų mylimos merginos Kenzės, nors jam ir draudžiama su ja matytis... Fėjūnų pasaulyje darosi neramu, todėl jau labai greitai Itanui teks priimti lemtingus sprendimus.
  Jo sūnėnas, Geležies princas Kieranas, pradingsta, Kierano mylima fėjūnė Anvilė sparčiai nyksta... Kažkas vėl siekia pakenkti žmonėms ir fėjūnams, o Itano ir Kierano likimai skausmingai susipina.
  Kieranas vis labiau grimzta į tamsą, ir laiko lieka vis mažiau. Kaip viskas klostysis ateityje, priklauso tik nuo Itano. Kitas jo žingsnis bus lemiamas visiems.

  Kai tunelis užsivėrė, patvino tamsa ir aš nugrimzdau į nebūtį.

   

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė
  Išleidimo metai: 2019
  416 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 13,5x21x3 cm
  ISBN 978-609-03-0479-2

  Julie Kagawa
  Geležies karys

  Geležies princas, mano sūnėnas, mus visus išdavė.
  Jis mane nužudė.
  Bet aš išgyvenau.

  Iš mirties gniaužtų ištrūkęs Itanas Čeisas po mėnesio atgauna sąmonę ir nustemba sužinojęs, kad Šydas, slėpęs fėjūnus nuo žmonių akių, trumpam buvo dingęs. Nors žmonija fėjūnų pasaulį regėjo vos kelias minutes, mirtingųjų pasaulyje įsivyravo chaosas, o baimės ir nuostabos sukelti kerai padėjo Pamirštųjų karalienei atgauti neregėtą galią. Ji prieš Vasaros ir Žiemos rūmus rengia sukilimą, kuris katastrofiškai paveiks Niekadaniekada.

  Pamirštųjų kariuomenę veda pats Kieranas – Itano sūnėnas, Geležies karalienės Meganos Čeis sūnus ir išdavikas. Kad sustabdytų Kieraną, Itanas nepaklūsta seseriai ir drauge su savo mergina Kenze išsiruošia ieškoti seniai pamirštų atsakymų. Susidūręs su neregėtu blogiu ir neišmatuojama galia, Itanas privalo ieškoti sąjungininkų tarp priešų ir susitaikyti su tuo, kad fėjūnų pasaulis negrįžtamai pasikeis.


  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Išleidimo metai: 2019
  384 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 13,5x21x3 cm
  ISBN 978-609-03-0494-5

  Informaciją parengė Svajonių knygos