Julie Kagawa. Geležies princesė (2 knyga)

 • Julie Kagawa. Geležies princesė (2 knyga)

  811 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 8,11 taškus.
  Leidimo metai
  2013
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai.
  Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Knygų serija „Geležies fėjūnai“. Antra knyga.


  Būdama pusiau Vasaros šalies princesė, pusiau mirtingoji Megana negali prisitaikyti nei vienur, nei kitur. Atstumta Žiemos princo, kurio meile tikėjo, ji tampa klastingos Žiemos rūmų valdovės belaisve. Kai tarp Vasaros ir Žiemos karalysčių kyla karas, Megana supranta, kad tikrąjį pavojų kelia geležies fėjūnai, kuriuos yra mačiusi tik ji ir ją palikęs princas. Deja, ja niekas netiki.
  Dar blogiau. Iš Meganos atimamos stebuklingos galios. Tad nesvetingame pasaulyje jai tenka pasikliauti tik savo jėgomis. Pasitikėti aplinkiniais, ypač ją išdavusiu princu, būtų kvaila ir pražūtinga. Tačiau, netgi tapusi tvirta kaip geležis, Megana nepajėgia atsispirti savo pernelyg žmogiškos širdies balsui.


  Jau kurį laiką gyvenu Žiemos fėjūnų rūmuose. Kaip ilgai? Nežinau. Šioje vietoje laikas bėga kitaip nei įprasta. Nuo tos akimirkos, kai, savo nelaimei, atsidūriau Niekadaniekada šalyje, išorinis – mirtingųjų – pasaulis skaičiuoja dienas be manęs. Jeigu kada nors pavyks iš čia pasprukti ir pasiekti namus, gali pasirodyti, kad nuo mano išvykimo prabėgo keli šimtai metų ir visa mano šeima bei draugai seniai mirę.

  Stengiuosi apie tai kuo mažiau galvoti, bet kartais nepajėgiu atsikratyti slogių minčių.

  Aš esu Megana Čeis.


  Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

  Išleidimo metai: 2013
  416 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 13,5x21x3 cm
  ISBN 978-609-406-541-5

  Daugiau apie Geležies fėjūnus www.facebook.com/geleziesfejunai