Kerol ir Mano policininkas: laiką pralenkusi meilė

 • Kerol ir Mano policininkas: laiką pralenkusi meilė

  1400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 14 taškų.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2021
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  29.90 Eur
 • Dvi literatūrinio grožio kupinos istorijos apie uždraustą meilę.

  Patricia Higsmith. Kerol

  „Puiki amerikiečių rašytoja Patricia Highsmith pakerės jus savo nuodėminga kūryba.“
  Entertainment Weekly
   

  P. Highsmith knyga apie romantišką apsėdimą – bene vienas reikšmingiausių, bet didžia dalimi iki šiol vis dar nepažintų dvidešimto amžiaus kūrinių. Pirmą kartą pasirodęs 1952 metais ir įvertintas kaip „romanas apie visuomenės draudžiamą meilę“, jis netrukus tapo kultine klasika.
  „Kerol“ pagrįsta tikru nutikimu iš autorės gyvenimo. Tai jaudinantis pasakojimas apie teatro scenografės Terezos Belivet dramą.
  Merginos, priverstos laikinai įsidarbinti didelėje universalinėje parduotuvėje, rutiną visam laikui sutrikdo netikėta pažintis su Kerol Eird, užsukusia kalėdinės dovanos dukrai. Tereza pasijunta tiesiog apžavėta šios kerinčios moters iš prabangaus Niujorko priemiesčio. Be to, jos turi šį tą bendro: Kerol santuoka tapo tokiais pat spąstais, kaip Terezai – laikinas darbas. Jiedvi pamilsta viena kitą ir leidžiasi į kelionę po Ameriką. Tačiau beatodairiškos meilės apakintos pakliūva į visuomenės nuostatų pinkles, susiduria su grėsliu aplinkinių nepritarimu.

  Talentingai pasakota istorija nustebins P. Highsmith gerbėjus ir sužavės pirmą sykį jos kūrybą atradusius skaitytojus.
  „Tobulas liudijimas apie persekiojamą meilę.“
  The Independent
  „Knyga apie persekiojamą meilę ir tikrąją laimę... Jos veikėjos juokiasi... juokiasi be pagiežos ar iliuzijų. Joje labai atpažįstamas P. Highsmith stilius, kupinas vidinio virpulio, pavojaus nuojautos ir tobulai perteikto tikrojo artumo troškimo."
  „Persmelkiamai romantiška.“
  Margaret Talbot, The New Yorker
   

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Išleidimo metai: 2021
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,2 cm
  ISBN 978-609-03-0714-4

  Bethan Roberts. Mano policininkas

  Netrukus pasirodys šios puikiai papasakotos tragiškos istorijos apie pražudytą meilę ekranizacija su britų kino žvaigždėmis Harry’iu Stylesu, Emma Corrin ir Davidu Dawsonu.

  „Stulbinamas... įtampos kupinas ir atviras pasakojimas.“
  „New York Times“ knygų apžvalga

  Nuo tos akimirkos, kai Marijon pirmą kartą pažvelgia į Tomą – vyresnį geriausios draugės brolį, aukštą šviesiaplaukį mėlynomis akimis, – pasijunta pražuvusi visiems laikams. O kai jis grįžta po tarnybos kariuomenėje ir tampa policininku, Marijon, dabar jau naujai iškepta mokytoja, pasiryžta žūtbūt jį laimėti. Tad, nepaisydama akivaizdžių ženklų, kad kažkas negerai, skubiai išteka už Tomo, šventai įsitikinusi – jos meilės pakaks jiems abiem...

  Bet Tomas turi ir kitą gyvenimą, kitą jį užvaldžiusią aistrą. Braitono muziejaus darbuotojas Patrikas, irgi visiškai pavergtas gražiojo policininko, atveria Tomui anksčiau nepažintą pasaulį. Tuo metu, kai seksualines mažumas smerkia ir visuomenė, ir įstatymai, policininkui saugiau vesti mokytoją. Tad du beatodairiškai Tomą įsimylėję žmonės priversti dalytis mylimuoju, kol vienas jų neatlaiko ir į šipulius subyra trys gyvenimai.

  Apie tai, kaip klostėsi ši skausmingų santykių istorija, sužinome iš dviejų šaltinių: Marijon atsiminimų ir Patriko dienoraščio. Abiejų dėmesio centre – tas pats mylimasis. Abu pasakoja apie prarastus metus, pražudytą meilę ir neišsipildžiusias viltis, apie tai, kad, netgi bręstant palankioms permainoms, Jungtinėje Karalystėje labai daug kas tebebuvo neįmanoma.

  „Mano policininkas“ – stebėtinai nuoširdi istorija apie aistringos ir tvirtos meilės akistatą su niokojančia represinės visuomenės galia.

  Bethan Roberts sukūrė dinamišką, nepaprastai atvirą ir jautrų romaną, įrodantį, kad ji –
  viena įdomiausių jaunųjų rašytojų.

   

  „Stulbinama... tarsi uždelsto veikimo bomba knyga... Bethan Roberts imasi narplioti pinklų geidulių ir impulsų, vedančių į svajonių žlugimą, širdgėlą, išdavystę ir net įkalinimą, kamuolį. Viena vertus, ši istorija sena kaip pasaulis, kita vertus, papasakota kaip niekada įtaigiai, nes skaitytojas pakliūva į patį žūtbūtinės kovos sūkurį... Knyga be laimingos pabaigos. Bet žadanti kai ką daugiau – nemeluotą įtampą ir paperkantį nuoširdumą.“
  „New York Times“ knygų apžvalga

  „Bethan Roberts puikiai pavyko atskleisti pragaištingas negalėjimo ar nenorėjimo gyventi vadovaujantis viena tiesa pasekmes. Tai liūdna istorija apie meilę, praradimą ir bereikalingas kančias.“
  Kirkus Reviews

  „Įvairiapusiškas ir subtilus meilės trikampio tyrinėjimas... jaudinantis žmogiškųjų aistrų, silpnybių ir kovų atskleidimas.“
  Publisher’s Weekly

  „Žmogiškas ir įtaigus meto, kai gyvenimus griovė nepakantumas, portretas.“
  The Guardian

  „Jaudinanti ilgesio ir nusivylimo istorija.“
  The Observer

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Išleidimo metai: 2021
  352 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,6 cm
  ISBN 978-609-03-0751-9

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Agnes Ravatn. Paukščių tribunolas

  Skandinavų psichologinis trileris

  699
  150
  550 Sutaupykite 400