Penktadienio uostas (1 ir 2 knygos)

 • Penktadienio uostas (1 ir 2 knygos)

  2330 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 23,3 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2020
 • LISA KLEYPAS  knygų serija Penktadienio uostas

  1 knyga. Netikėta Kalėdų dovana

  Nauja „The New York Times“ bestselerių autorės Lisos Kleypas knygų serija Pentadienio uostas prasideda magiškiausiu metų laiku nutikusia istorija.

  MAŽA MERGAITĖ ILGISI ŠEIMOS.
  Vieną lietaus merkiamą naktį šešiametė Holė netenka mylimiausio žmogaus – mamos Viktorijos. Nuo tos akimirkos ji nebeištaria nė žodžio.

  VIENIŠAM VYRUI REIKIA ŽMONOS.
  Marko Nolano gyvenime nėra vietos šešiametei mergaitei. Tačiau netrukus jis supranta padarysiąs viską, kad dukterėčia Holė vėl būtų laiminga. „Tik tavimi galiu pasikliauti, – perskaito Markas sesers laiške. – Pamilk ją. Visa kita susiklostys savaime.“

  KARTAIS PRIREIKIA TIK ŽIUPSNELIO MAGIJOS...
  Per vienus metus netekusi vyro, Megė Konroj nebedrįsta tikėti meile, tačiau nėmaž neabejoja vaizduotės magija. Todėl apsigyvenusi mažame miestelyje įkuria žaislų krautuvėlę. Kartą ten sutinka Holę Nolan ir supranta: mažajai mergytei žūtbūt reikia stebuklo.

  ...IR SVAJONĖS IŠSIPILDO.
  Trys vienišos širdys. Trys kryžkelėje stabtelėję gyvenimai. Trys žmonės, kurie netruks suprasti, kad Kalėdos – tai metas, kai visa tampa įmanoma, o svajonės randa kelią namo...

  Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė

  Išleidimo metai: 2020
  224 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x cm
  ISBN 978-609-03-0575-1

  2 knyga. Lietaus Šešėlio kelias

  Antroji Lisos Kleypas knygų serijos Penktadienio uostas dalis kviečia pasinerti į meilės paieškas ir kartu atrasti, kokią laimę žada naujo gyvenimo pradžia.

  Menininkė Liusė Marin gyvena ramiame Fraidei Harbore ir kuria nuostabius dirbinius iš stiklo. Viskas klostosi kuo puikiausiai, kol vieną dieną mylimasis Kevinas praneša, kad ją palieka dėl jos jaunesnės sesers Elisės. Taip niekšingai išduota Liusė susimąsto: galbūt romantiniai santykiai – ne jai.


  Norėdamas numaldyti Liusės ir Elisės tėvų pyktį, Kevinas paprašo mokyklos draugo Semo Nolano, vietinio San Vono salos vynuogyno savininko, pakviesti jo buvusiąją į pasimatymą. Bet nedarnioje šeimoje užaugęs Semas netiki meile ir nė neketina kam nors įsipareigoti. O Liusė bijo vėl pamilti ir likti įskaudinta.


  Tačiau kai sutinki sau tinkantį žmogų, verta pamėginti atsisakyti senų įsitikinimų ir baimių. Juk net iš sudužusių stiklo šukių galima sukurti kai ką naujo ir magiškai gražaus.

  Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė

  Išleidimo metai: 2020
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3 cm
  ISBN 978-609-03-0626-0

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Lisa Kleypas. Trevisų šeima (4 knygos)

  Lisos Kleypas šiuolaikinių meilės romanų sagos TREVISŲ ŠEIMA keturios dalys – už ypatingą kainą

  5290