Prekių katalogas

Maggie O'Farrell. Kas nutiko Esmei Lenoks?

 • Maggie O'Farrell. Kas nutiko Esmei Lenoks?

  692
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,92 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2011
 • Edinburgas, dvidešimto amžiaus ketvirtas dešimtmetis. Jauniausioji Lenoks dukra Esmė kelia šeimai daug rūpesčių. Ji tiesmuka, pernelyg energinga ir nepriklausoma, nepaiso etiketo taisyklių ir nederamai elgiasi aukštojoje visuomenėje.
  Po daugelio metų jauna moteris Airisė Lokhart gauna laišką iš uždaromos psichiatrijos klinikos. Laiške pranešama apie jos močiutės seserį, gyvenančią ten jau šešiasdešimt metų.
  Iki tol Airisei neteko girdėti, kad kas nors iš šeimos minėtų Esmės Lenoks vardą. Vienintelis žmogus, kuris dar galėtų papasakoti apie ją, – Airisės močiutė. Deja, ji sunkiai serga ir, regis, nebeatsakys į ramybės neduodančius klausimus.
  Kas turėjo nutikti, kad šešiolikmetė mergina visam laikui būtų izoliuota nuo visuomenės ir pamiršta artimųjų? Kodėl Esmės Lenoks vardas buvo ištrintas iš šeimos istorijos, lyg jos apskritai nebūtų buvę?
  „Kas nutiko Esmei Lenoks?“ – pribloškianti istorija apie pavogtą ir susigrąžintą gyvenimą.


  Šio santūraus romano šerdis – skaudi istorija apie pavydą ir išdavystę. Maggie O’Farell jautriai pavaizduoja, kaip praeitis gali persekioti ir sugriauti dabartį.
  Daily Mail

  Kontrastas tarp kivirčnios jaunos Esmės ir naivios, prie nelaisvės įpratusios senyvos moters, kuri išmoko tapti niekieno nepastebima, ypač skaudus. Sekdami vienos iš pagrindinių veikėjų trūkinėjančių prisiminimų giją priartėjame prie tiesos.
  Scotland on Sunday

  Pagrindinis romano klausimas – kas apibrėžia beprotybę ir sveiką protą... Maggie O’Farell puikiai atskleidžia dviejų seserų charakterius, ragindama skaitytojus nuspręsti, kuri iš jų yra sveikesnio proto...
  Independent on Sunday

  Ši knyga pasakoja apie didžiulį moters sielvartą, todėl verta ją nupirkti visoms mums svarbioms moterims.
  Amanda Craig, Daily Telegraph


  Iš anglų kalbos vertė Giedrė Rakauskaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leidimo metai: 2011
  240 psl., minkštas viršelis su atvartais
  Formatas: 12,5x19,5 cm
  ISBN: 978-609-406-128-8