Mary Alice Monroe. Knygų klubas

 • Kraunamos nuotraukos
  200
  693 Sutaupykite 493
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 2 taškus.
  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2008
 • Kartais į rankas papuola ypatinga knyga, kuri sujaudina iki širdies gelmių. Ji verčia atsigręžti į save, įvertinti savo gyvenimą, o kartais net iš esmės jį pakeisti. „Knygų klubas“ – mano knyga.
  Terri Figueroa, Romance Communications


  „Knygų klubas“ – ryškus gyvenimo atspindys, kuriame gausu malonių staigmenų ir liūdnų akimirkų. Tikrai ypatinga knyga!
  Romantic Times

  Tai knyga, kurią privalo perskaityti kiekvienas.
  Julie Beard, bestselerių autorė


  Evos gyvenimas mirus vyrui apsiverčia aukštyn kojomis. Anė, keturiasdešimt trejų metų advokatė, ryžtasi pradėti kūdikį, tik viskas ne taip lengva, kaip atrodo. Vyro išduota Dorisė susimąsto, ar nevertėtų iš esmės keisti savo gyvenimo. Gabrielę, tobulą žmoną ir motiną, vis sunkiau slegia įsipareigojimų našta. Gal jau laikas ir pačiai paprašyti pagalbos? Vienatvės gniaužtai vis tvirčiau spaudžia dailininkės Midžės širdį.
  „Knygų klubo“ susitikimai šioms moterims – ne tik proga pasikalbėti apie knygas, bet ir pasidalyti viltimis, išlieti nuoskaudas, išsakyti lūkesčius, sulaukti patarimo. Jos pajėgia pakilti virš kasdienybės ir atranda jėgų įveikti sunkumus. O svarbiausia, „Knygų klubas“ visoms dovanoja nepaprastą dovaną – draugystę.

   

  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek pakito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!


  Iš anglų kalbos vertė Neringa Barmutė  Išleidimo metai: 2008
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5 cm
  ISBN 978-9955-817-54-3