Megan Hart. Skilusi

 • Megan Hart. Skilusi

  1200
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12 taškų.

  Romano „Nedorėlė“ autorė

  Serija
  Serija S
  Leidimo metai
  2017
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12,00 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Šį mėnesį aš vardu Merė. Kiekvieną mėnesį mano vardas vis kitoks: Brendė, Eimė... Kartais Džo nė nepasivargina paklausti. Bet jo kūnas, burna, jo prisilietimai, nesvarbu, kaip vadinuosi ar kur susitinkame, niekada nenuvilia. Seksas nepakartojamas, negaliu pasisotinti – lieku nekantriai laukti mūsų susitikimo kitą mėnesį.

  Mano tikrasis vardas Seidė. Kartą per mėnesį susitinkame su Džo per pietų pertrauką ir jis papasakoja apie naujausią savo moterį. Tik Džo nenumano, kad aš ir esu visos tos moterys, apie kurių glamones, įgeidžius, aimanas jis man pasakoja. Mintyse aš esu visos tos Džo sutiktos moterys. Žinau, tai negerai. Žinau, mano vyras to nesuprastų. Tačiau negaliu liautis. Kol kas dar negaliu.


  Stipru. Karšta, kartais net labai. Džo pasakojami seksualiniai nuotykiai intriguoja, bet ne mažiau svarbi ir Seidės istorija – jos skausmas, vienišumas ir savęs paieškos. Megan Hart ir vėl maloniai nustebino psichologiniais erotinio romano aspektais.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Kaminskaitė

  Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems.

  Išleidimo metai 2017
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x2,7 cm
  ISBN 978-609-03-0199-9

  Informaciją parengė Svajonių knygos