Kate Morton. Namas prie ežero

 • Kate Morton. Namas prie ežero

  1650 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 16,5 taškų.

  Romano „Rivertono dvaro paslaptis“ autorė!

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  16.50 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Dingęs vaikas
  1933-iųjų vasarą Loanetas, Edeveinų šeimos užmiesčio dvaras, išdailintas spindi švara, artėja ilgai laukta Saulėgrįžos šventė. Ypač džiūgauja šešiolikmetė Alisa Edevein. Jai pavyko ne tik sugalvoti tobulą siužeto posūkį ir užbaigti savo pirmąjį romaną, ji dar ir karštai įsimylėjo vieną jauną vyrą. Tačiau, dar prieš laikrodžiui išmušant dvyliktą ir dangų nušviečiant fejerverkams, Edeveinų šeima patiria skaudžią netektį, kuri priverčia amžiams atsisveikinti su Loanetu.
  Apleistas namas
  Prabėgus 70 metų, Londono policija po didelio atgarsio sulaukusios bylos išsiunčia detektyvę Seidę Sparou priverstinių atostogų. Ji atvyksta paviešėti pas mylimą senelį į Kornvalį. Iš nuobodulio klaidžiodama po apylinkes, Seidė anapus tankiai suaugusių medžių aptinka namą ir išgirsta, kad kadaise iš jo be žinios pradingo mažas berniukas.
  Neatskleista paslaptis
  Tuo pat metu garsi detektyvų autorė Alisa Edevein, jau senyvo amžiaus dama, sėdi savo elegantiškų namų Hampstede palėpėje įrengtame kabinete. Jos gyvenimas, kaip ir kuriami detektyviniai romanai, – kruopščiai suplanuotas. Ir teka ramia vaga, kol vieną dieną jauna policijos detektyvė Seidė ima klausinėti apie pamirštą šeimos praeitį ir narplioti neatskleistas paslaptis, nuo kurių Alisa stengėsi pabėgti visą savo gyvenimą.

  Kate Morton pasižymi kruopščiai suaustomis istorijomis ir netikėtais siužeto vingiais. Ne išimtis ir ši knyga, skaitytojams žadanti dar vieną neįmintą mįslę. „Library Journal“

  Australijoje gimusi Kate Morton – perkamiausių knygų sąrašų viršūnėse besipuikuojančių romanų autorė. Jos knygos 34 kalbomis išleistos daugiau nei 40 pasaulio šalių. Lietuvių kalba išleisti romanai „Rivertono dvaro paslaptis“, „Užmirštas sodas“, „Tolimos valandos“, „Paslapčių saugotoja“.
  Sužinokite daugiau autorės tinklalapyje www.katemorton.com.

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė


  Išleidimo metai: 2019
  560 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x4,4 cm
  ISBN 978-609-03-0545-4

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Lisa Kleypas. Aksominio balso pakerėta

  Šiuolaikinis Lisos Kleypas meilės romanas

  600 
  Kate Morton. Paslapčių saugotoja

  Romano „Rivertono dvaro paslaptis“ autorė!

  1200 
  Judith McNaught. Tobula

  Antrasis pataisytas leidimas

  1490 
  Elizabeth Gaskell. Šiaurė ir Pietūs

  Klasika yra klasika.

  1490 
  500 
  1350  Sutaupykite 850