Pabučiuok

 • Kraunamos nuotraukos

  Pabučiuok

  420
  852 Sutaupykite 432
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,2 taškus.
 • 3 vasaros romanai už pusę kainos

  Heidi Rice
  Salsa, šokoladas ir karšti bučiniai

  Rubė Delisantro niekada neraudonuoja...
  Bet sugavusi Keilamo Vestmoro viliojančių akių žvilgsnį nurausta it kokteilinė vyšnaitė. Kūnas nemeluoja: dabar, kai Keilamo kabrioletas su trenksmu įlėkė į jos gyvenimą, niekas nebebus kaip buvę.
  Rubė įpratusi laikyti gyvenimo vairą savo rankose, bet kažkas jau kužda, kad Keilamas permato kiaurai jos nepriekaištingus salsos judesius ir šmaikščius juokelius. Rubė rizikuoja prarasti kontrolę ir – o tai dar blogiau – tuo mėgautis!

  Sarah Morgan
  Taip, pone Dukaki

  Ieškoma: savanorė mokinė dirbti su arogantišku (bet neįtikėtinai seksualiu) magnatu.
  Šeimos verslui išgyvenant krizę, Polei Princ kompaniją tenka patikėti valdingumu pasižyminčiam Deimonui Dukakiui. Ir nors Polė stengiasi išlikti rami ir judėti į priekį, supranta, kad išgelbėti kompaniją nebus taip lengva. Juolab, kad jos išdavikas kūnas vis dažniau trokšta svaiginančių boso prisilietimų!
  Tapusi naująja jo mokine, Polė lydi Deimoną į Paryžių derėtis dėl svarbiausio gyvenime verslo sandėrio! Dar blogiau, Polė visais įmanomais būdais privalo atsispirti savo bosui romantiškiausiame pasaulio mieste...

  Andrea Laurence
  Sukeisti gyvenimai

  Sako, kad ji – Sintija Dempsi, žiniasklaidos magnato Vilio Teiloro sužadėtinė. Bet kad ir kaip stengtųsi, Sintija neprisimena ankstesnio gyvenimo ir nepažįsta prie ligoninės lovos sėdinčio vyro. Tik kūnas į jį reaguoja.
  Vilis negali patikėti, jog Sintija taip pasikeitė. Vietoj jį išdavusios Sniego karalienės atsirado nuoširdi ir šilta moteris. Tačiau ar jis norėtų vėl patirti skausmą, jeigu jos atmintis grįžtų?

  192 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,6 x 16,7

 • Alternatyvios knygos