Prekių katalogas

Rachel Cusk. Arlingtono parkas

 • Rachel Cusk. Arlingtono parkas

  692
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,92 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2008
 • Arlingtono parke lyja lietus. Paprasto angliško priemiesčio gyventojos moterys, išleidusios vyrus į darbą, pasineria į kasdienę rutiną: veža vaikus į mokyklą, susitinka išgerti kavos, tvarko namus, važiuoja apsipirkti, ruošia vakarienę.
  Keliaujant nuo vienų namų durų prie kitų, atsiskleidžia skirtingų moterų gyvenimai: Džuljetos, nirštančios dėl vyrų dominavimo, Amandos, kuri ginasi nuo slogių minčių viską nustelbiančia namų ruoša, Soli, kuri laukiasi ketvirtojo kūdikio, Meisės, mėginančios susitaikyti su provincijos kasdienybe, ir optimistiškosios Kristinos, kuri lietingos dienos vakarą susikviečia kaimynus į svečius. Visos jos savotiškai nelaimingos, vienišos, sutrikusios – ieško gyvenimo prasmės ir trokšta patirti pilnatvę.

  Pavergianti, šiek tiek juokinga – tiesiog puiki knyga. Kaip ir Virginia Woolf, Rachel Cusk geba iš kasdienio gyvenimo detalių sukurti įspūdingą klasikinį meną.
  James Lasdun, poetas, scenaristas


  Rachel Cusk – viena sumaniausių šiuolaikinių šeiminio gyvenimo interpretuotojų. Ji drąsiai rašo apie nevaržomą pyktį, monotoniją ir mažyčius, bet reikšmingus praregėjimus. Apie tai, kas sudaro kasdienį gyvenimą – jo paprastumą ir didybę.
  Catherine Taylor, rašytoja

   

  Iš anglų kalbos vertė Giedrė Rakauskaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2008
  240 psl., minkštas viršelis su atvartais
  Formatas: 12,5x19,5 cm
  ISBN 978-9955-817-49-9