Rosamunde Pilcher. Kriauklių ieškotojai

 • Rosamunde Pilcher. Kriauklių ieškotojai

  1400
  2490 Sutaupykite 1090
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 14 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Autorius
  Rosamunde Pilcher
  Pavadinimas
  Kriauklių ieškotojai
  Originalus pavadinimas
  Shell Seekers
  Vertėjas
  Emilija Grigulaitė
  Leidimo metai
  2020
  Puslapių skaičius
  720
  Formatas
  14,5x21,0x5,6 cm kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0671-0
 • Visame pasaulyje parduota daugiau nei 5 milijonai egzempliorių!

  Legendinio tapytojo dukra Penelopė Kiling nugyveno turiningą ir įdomų gyvenimą: bohemiška vaikystė ir paauglystė Londone ir Kornvalyje, nelaiminga santuoka karo metais ir tas vienintelis, kurį mylėjo labiausiai. Likimas juodu išskyrė, tačiau širdies skausmas niekur nedingo. Ji užaugino tris vaikus ir išmoko priimti juos tokius, kokie jie yra: godžius, savanaudžius, meluojančius, skaudinančius, vis rečiau aplankančius ir vis mažiau primenančius tuos žmones, kuriais Penelopė norėjo, kad jie taptų. Nors silpstanti sveikata vis bando pakišti koją, Penelopė per daug energinga ir nepriklausoma, kad tiesiog taptų bejėge sena moterimi.
  Kai Penelopė sužino, kad jos mylimo tėvo paveikslas „Kriauklių ieškotojai“ dabar yra vertas anksčiau net nesapnuotų turtų, ji supranta, kad nuo šiol priimami sprendimai gali šeimą sustiprinti arba išskirti amžiams.

  Kriauklių ieškotojai  – nepaprastai įtraukiantis pasakojimas apie meilę ir gyvenimą. Tai laiko iššūkius atlaikęs kūrinys, suvirpinęs skaitytojų širdis, magiškas ir neleidžiantis suabejoti Rosamunde Pilcher talentu. Tai pasakojimas apie šeimos gyvenimą: motinas ir dukteris, vyrus ir meilužius, dūžtančias širdis ir aistras, kurios žmones gali suartinti arba išskirti. Šis nuostabus romanas – tai vienas tų pasakojimų, kuriais skaitytojai pradžiuginami taip retai, tobulas skaitinys visiems – tiek Rosamunde Pilcher talentu neabejojantiems, tiek ją tik atrandantiems.

  Romanas „Kriauklių ieškotojai“ 1988-ųjų „New York Times“ sąraše pirmoje vietoje laikėsi ištisas 30 savaičių. Šis Rosamunde Pilcher bestseleris net du kartus buvo ekranizuotas, o viena iš ekranizacijų nominuota prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui.

  "Nuostabi didelės apimties šeimos saga. Ypatingas skaitymo malonumas, kiekvienas puslapis alsuoja meile ir pasitikėjimu." - The New York Times Book Review

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  1400
  2390 Sutaupykite 990
  Kate Morton. Rivertono dvaro paslaptis

  Tai ir jaudinantis, painus detektyvas, ir kerinti, romantiška meilės istorija.

  1150
  1590 Sutaupykite 440
  Leila Meacham. Rožės
  1500
  2190 Sutaupykite 690
  Penny Vincenzi. Laiko pinklės (3 knygos)

  Trys grandiozinės Penny Vincenzi šeimos sagos LAIKO PINKLĖS dalys – NE ANGELAS, NEPAISANT IŠBANDYMŲ ir PAGUNDŲ METAI – už ypatingą kainą

  3900
  7270 Sutaupykite 3370