Prekių katalogas

Sarah Addison Allen. Sodo kerai

 • Sarah Addison Allen. Sodo kerai

  953
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 9,53 taškus.

  Kvepianti knyga. Tereikia patrinti viršelį ir pajausi šios istorijos kvapą

  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2011
 • Paprastame miestelyje, aukšta tvora apsuptame sode, nuo žmonių akių pasislėpusiame už didžiulio Veiverlių namo, auga obelis – sklando gandai, kad ji veda nepaprastus vaisius. Veiverliai nuo seno žadino miestelėnų smalsumą, o jų sodas traukė visus it magnetas.
  Klerės Veiverli verslas klesti, ji ruošia patiekalus, į kuriuos įmaišo paslaptingojo sodo augalų – tarkim, nasturtų, padedančių išsaugoti paslaptis, arba žiovainių, skirtų nukreipti ją įsimylėjusio kaimyno dėmesį. Senyvo amžiaus tetulė Evanelė dalija netikėtas dovanas, kurios verčia žmones jaustis nejaukiai, tačiau netrukus paaiškėja, kad tiems žmonėms jos netgi labai reikalingos. Jiedvi – paskutinės iš Veiverlių šeimos, išskyrus maištingąją Klerės seserį Sidnę, kuri pirmai progai pasitaikius neatsisukdama nėrė iš Baskomo, kaip kadaise jų motina. Kai Sidnė galiausiai grįžta – ir ne viena, o su dukrele, ramus Klerės gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis.


  Miela ir kupina magijos knyga tikrai užburs savo kerais net skeptiškiausią širdį.
  Susan Elizabeth Phillips

  Užburiantis, žavus, įspūdingai rafinuotas Allen romanas pakerės Alice Hoffman ir Lauros Esquivel gerbėjus, nes subtiliai pasitelkusi magiškąjį realizmą autorė savitai supina trapias beviltiškų romantikų aistras ir apdairumą tų, kuriuos meilė daug kartų įskaudino.
  Booklist

  Sodininkiško folkloro, antgamtinių reiškinių ir gero žiupsnio pietietiškų prieskonių mišinys turėtų patraukti nemenką būrį skaitytojų ir sulaukti pasisekimo.
  Publishers Weekly

  Romanas, kuriam sunku atsispirti ir kurio neįmanoma pamiršti. Gaila, bet „Sodo kerai“ – per trumpa knyga, man trūko dar tūkstančio puslapių!
  Dorothea Benton Frank

   

  Iš anglų kalbos vertė Robertas Davidonis

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2012
  320 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 14,3x21,6x3,0 cm
  ISBN 978-609-406-257-5