Sarah MacLean. Buduaro paslaptys (3 knygos)

 • Sarah MacLean. Buduaro paslaptys (3 knygos)

  2800 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 28 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Buduaro paslaptys
  Autorius
  Sarah MacLean
  Pavadinimas
  Buduaro paslaptys
  Originalus pavadinimas
  Love By Numbers
  Vertėjas
  Kristina Lukoševičė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  480 / 448 / 448
  Formatas
  14,5x21,0x3.4 cm / 14,5x21,0x3.2 cm / 14,5x21,0x3.2 cm, kietas viršelis (3 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0760-1 / 978-609-03-0788-5 / 978-609-03-0800-4
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  47,00 Eur
 • Trijų knygų serija Buduaro paslaptys.

  Nuostabios meilės istorijos, kuriose apstu seksualios romantikos ir aštraus sąmojo. Šiame žanre MacLean yra neprilygstama. – The Chicago Tribune

  Sarah MacLean. Skandalingas svajonių sąrašas. Pirma knyga

  Ledi nerūko cigarų. Nejodinėja apžargomis. Nesifechtuoja ir nesikauna dvikovose. Ledi nešaudo pistoletu ir, ginkdie, nekortuoja džentelmenų klube.

  Ledi Kalpurnija Hartvel visada skrupulingai paisė taisyklių. Galiausiai liko netekėjusi – ir gan smarkiai nusivylusi gyvenimu. Vieną vakarą ji apsisprendžia: sulaužys visas taisykles ir pasimėgaus taip ilgai geistais malonumais.
  Bet tam, kad įgyvendintų savo užmojus – pašoktų kiekvieną pokylio šokį, pasibučiuotų mėnesienoje – Kelei reikia paslaugaus partnerio. Patyrusio taisyklių laužytojo. Panašaus į Gabrielį Sent Džoną, Rolstono markizą – stulbinamai žavų plevėsą, kurio begėdiškai reputacijai prilygsta tik jo nuodėminga šypsena.
  Kelė turi būti itin apdairi, antraip sulaužys pačią svarbiausią taisyklę: malonumų ieškotojams šiukštu nevalia karštai, beviltiškai įsimylėti.

  Velnioniškai smagus debiutinis S. Maclean romanas. Subtilaus sąmojo prisodrintas, juslingumu persunktas, patrauklių veikėjų nuotykiais džiuginantis pasakojimas – vienas malonumas skaityti! Booklist (5 žvaigždutės)

  Įdomus literatūrinis debiutas apie regentystės laikus... Prašmatniais devynioliktojo amžiaus drabužiais apvilktas, dvidešimt pirmojo amžiaus erotika pagardintas, neįtikėtinai malonus atotrūkis nuo realybės. Publishers Weekly

  Linksmas, spartaus tempo pasakojimas, įtraukianti ir užburianti žavių veikėjų istorija. Šioje knygoje derėtų įrašyti perspėjimą: sykį ją atsivertę, nebeįstengsite atsitraukti! Romantic Times BOOKclub
   

   

  Sarah MacLean. Skandalingos meilės pamokos. Antra knyga

  Nikolas Sent Džonas, populiaraus Londono moterų žurnalo pavadintas „geidžiamiausiu jaunikiu“, nebeatsigina ištekėti pasiryžusių damučių dėmesio. Kai likimas pametėja progą pabėgti iš aukštuomenės, Nikas nedelsdamas ja pasinaudoja – ir atsiduria neįtikėtinai užsispyrusios, pašėlusiai patrauklios moters kelyje!Tituluoto švaistūno duktė ledi Izabelė Taunsend turi pernelyg daug paslapčių ir per mažai pinigų. Savo dvare Izabelė tvarkosi gana sumaniai, bet žinia apie tėvo mirtį išmuša merginą iš vėžių ir priverčia sukti galvą, kaip išsaugoti jaunėliui broliukui priklausantį palikimą. Gali būti, kad nuodėmingai gražus svajonių jaunikis lordas Nikolas Sent Džonas – vienintelis jos išsigelbėjimas.Tačiau ledi nevalia prarasti budrumo ir šiukštu neiškrėsti ko nors beatodairiško... kaip antai beprotiškai, aistringai įsimylėti.
   

   

  Sarah MacLean. Skandalingas iššūkis. Trečia knyga

  Nežinia, kur gali nuvesti skandalas...

  Ji gyvena aistringai.

  Drąsi, impulsyvi, bėdas it magnetas traukianti Džulijana Fjori nė per nago juodymą nepanaši į manieringą damutę. Ji nė nemano paklūsti visuomenės taisyklėms: kalba, ką galvoja, nepaiso aukštuomenės nuomonės, o prireikus taikliai smūgiuoja kumščiu. Skandalinga prigimtis paverčia Džulijaną didžiausių miesto liežuvautojų apkalbų objektu... ir mergina, kurios hercogas Leitonas vengia kaip ugnies.

  Jo reputacija nepriekaištinga.

  Tobulai sustyguotame Saimono Pirsono gyvenime vietos skandalams nėra. Hercogas Pasipūtėlis iš paskutiniųjų stengiasi nuslėpti savo paslaptis ir išsaugoti nepriekaištingą reputaciją. Vieną vakarą savo karietoje aptikęs Džulijaną, kuri kelia grėsmę viskam, kas jam brangu, prisiekia pamokyti nutrūktgalvę gražuolę padorumo.

  Tačiau Džulijana Fjori turi kitokių planų. Ji pasišauna per dvi savaites įrodyti, kad net ir šaltaširdis hercogas neįstengia atsispirti aistrai.
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos