Sarah Mallory. Meilė vikontui

 • Sarah Mallory. Meilė vikontui

  900 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 9 taškus.


   

  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Autorius
  Sarah Mallory
  Pavadinimas
  Meilė vikontui
  Originalus pavadinimas
  Cinderella and the Scarred Viscount
  Vertėjas
  Janina Užubalytė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  13,0x20,5x2,3 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0866-0
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12,90 Eur
 • Netobulas pasiūlymas, bet... tobula pora?

  Majoras Džeimsas Rosingtonas, Osterfildo vikontas, išgyveno Vaterlo mūšį, bet ar jis ištvers pobūvių sezoną kaip geidžiamiausias Londono jaunikis? Tikėdamas, kad po mūšio likę randai jį pavertė nevertu meilės, ir norėdamas pabėgti nuo aukštuomenės piršlių, vikontas pasiūlo oficialią santuoką droviai, bet nuovokiai Karensai Betridž. Išsivadavusi nuo žiaurios pamotės ir užgauliojančių įseserių, ji tampa savimi pasitikinčia, geidžiama moterimi. Majoras pažadėjo Karensai patogią santuoką, deja, greitai pats suprato, kad trokšta daugiau...
   

  „Džeimsas Rosingtonas yra Vaterlo mūšio herojus, ieškantis tinkamos žmonos. Jo gyvenime likę psichinių ir fizinių liūdnai pagarsėjusio mūšio randų. Karensos gyvenimas primena Pelenės istoriją. Tai nuostabus romantiškas Regentystės laikotarpio pasakojimas, paaštrintas piktais giminaičiais ir netikėtai piktu antagonistu.
  Tiek Karensa, tiek Džeimsas kenčia nuo emocinių randų, tačiau kaip gera stebėti, kaip jų tarpusavio ryšys stiprėja ir randai ima nykti. Šioje įtraukiančioje klasikinėje Regentystės romantiškoje istorijoje tarp nerimo ir priekaištų tvyro aistra ir švelnus humoras.“ – Rašytojos Jane Hunt atsiliepimas Goodreads.

  Informaciją parengė Svajonių knygos