Devynios gyvybės. Nebijančiai – pavojų ir meilės

 • Devynios gyvybės. Nebijančiai – pavojų ir meilės

  1563 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 15,63 taškų.

  3 romanai už ypatingai gerą kainą!

  Serija
  Katė
  Kolekcija
  Romantinis trileris
  Leidimo metai
  2013
 • Sharon Sala. Devynios gyvybės (3-logija)

  Sako, katės turi devynias gyvybes. Ketei Diuprė pasisekė – jai dar liko septynios.
  Ketei tebuvo trylika, kai ji pirmąsyk apgavo mirtį. Po antrojo susitikimo su giltine mergaitė liko našlaite. Randas ant kaklo visą gyvenimą primins tai, kas įvyko.

  Sharon Sala
  Laukinė katė

  Ketė nurims tik radusi tėvo žudiką. Slaptas keršto planas paskatina ją tapti atkaklia bėglių medžiotoja. Vienišė Ketė pasitiki tik savimi ir Marša – vaikystės drauge, kuri jai atstoja prarastą šeimą. Vieną dieną Marša paslaptingai dingsta. Ketė Diuprė pasiryžusi žūtbūt rasti draugę – gyvą ar mirusią. Jos kelyje netikėtai atsiranda Vilsonas Makėjus. Jis nori ne tik padėti, bet ir pažinti tikrąją Ketę, kuri slepiasi po laukinės katės kauke.

  Sharon Sala
  Žūtbūtinė medžioklė

  Kartą jis ją jau nužudė
  Prieš daugelį metų į namus įsibrovęs vyras Ketei perrėžė gerklę, o tada mirtinai subadė tėvą. Trylikametė mergaitė visam gyvenimui įsiminė baisiomis tatuiruotėmis išmarginą žudiko veidą ir jo žiaurumą. Atpildo valanda artėja... Dabar ji jau žino – jo vardas Solomonas Tutuola. Sekdama paskui žudiką Meksikos dykuma profesionali bėglių medžiotoja Ketė Diuprė supranta, kad ši medžioklė jai gali būti paskutinė. Tačiau ji niekam neleis stoti skersai kelio, vedančio jos gyvenimo tikslo link. Net Vilsonui Makėjui. Dabar jausmai tik trukdytų...

  Sharon Sala
  Perėjusi pragarą

  Ketė Diuprė nieko netrokšta labiau nei paprasto gyvenimo su Vilsonu Makėjumi. Juodu pasiryžta pamiršti bėglių medžioklę – Ketė jau atkeršijo savo tėvo žudikui. Tačiau Solomonas Tutuola persekioja ją net iš po žemių.
  Detektyvas iš Meksikos tiria mįslingą Tutuolos nužudymą – pėdsakas veda tiesiai pas Ketę. Negana to, aklo keršto siekiančio nusikaltėlio taikinyje atsiduria Vilsonas.

  Norėdama ištrūkti iš praeities ir ramiai gyventi su mylimu žmogumi Ketė turėjo pereiti pragarą.

  Iš anglų kalbos vertė Antanas Žekonis

  Išleidimo metai: 2013
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5x18,5x2,1 cm