Sherryl Woods. Puikiosios Magnolijos (9 knygos)

 • Sherryl Woods. Puikiosios Magnolijos (9 knygos)

  4050 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 40,5 taškų.
  Miniserija
  Puikiosios Magnolijos
  Autorius
  Sherryl Woods
  Pavadinimas
  Puikiosios Magnolijos
  Originalus pavadinimas
  Sweet Magnolias
  Vertėjas
  Daiva Šulmanienė / Daiva Šulmanienė / Elzė Tilindytė / Rimantė Janušaitė / Brigita Almaz / Rasa Žukienė / Rasa Žukienė / Rasa Žukienė / Rasa Žukienė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  384
  Formatas
  13,0x20,5x2,8 cm, kietas viršelis (9 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0815-8 / 978-609-03-0813-4 / 978-609-03-0817-2 / 978-609-03-0816-5 / 978-609-03-0814-1 / 978-609-03-0856-1 / 978-609-03-0876-9 / 978-609-03-0900-1 / 978-609-03-0923-0
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  104,10 Eur
 • Knygų serija Puikiosios Magnolijos

  Sherryl Woods. Pasiekti namus. Pirma knyga

  Nieko nėra geriau kaip akimirka ramybės...

  Medė gyvena mieste, kurio pavadinimas Serenitis reiškia ramybę. Deja, nuo tos akimirkos, kai žlugo santuoka, jos gyvenime ramybės nebėra. Dvidešimt metų paaukojusi šeimai Medė neturi nei darbo, nei darbo patirties. Užtat turi du sūnus – nesutramdomą šešiolikmetį ir plepų keturiolikmetį, kuris netikėtai praranda žadą ir užsisklendžia savyje, – iki širdies gelmių įskaudintą šešiametę dukrelę bei buvusį vyrą su gerokai jaunesne kūdikio besilaukiančia mylimąja. Ir dvi geriausias drauges, kurioms kažkodėl šauna į galvą, kad ji, Medė, turi padėti joms įkurti sveikatingumo klubą. Negana to, trisdešimtmetis sūnaus beisbolo komandos treneris pameta dėl jos galvą – visas miestas ūžte ūžia.


  „Puikiųjų Magnolijų“ knygų seriją Sherryl Woods pradeda gilindamasi į skausmingą temą: kaip vieno iš sutuoktinių neištikimybė ir skyrybos paveikia vaikus. Romantiškiems dviejų brandžių žmonių santykiams tai suteikia gilesnės prasmės ir naujų spalvų. – Lynne Welch
   

  Sherryl Woods. Gabalėlis dangaus. Antra knyga

  Niekada nevėlu pradėti iš naujo

  Išspyrusi iš namų neištikimą vyrą, Dana Sju visa galva pasinėrė į savo verslą. Jos jaukus restoranas Serenityje klesti. „Sulivano“ virtuvė garsėja gardžiais patiekalais, bet štai asmeninis gyvenimas prisvilęs. Danos Sju nebedžiugina net pokalbiai su draugėmis – Puikiosiomis Magnolijomis. Vis dažniau ji guodžia save kaloringais saldumynais. O paauglė dukra Enė kaip tik atsisako valgyti ir vis labiau nyksta.
  Bet vienas skausmingas įvykis priverčia permąstyti gyvenimą. Išsekusi Enė atsiduria ligoninėje, ir Danai Sju tenka vėl susitikti su buvusiuoju.

  Sherryl Woods tęsia „Puikiųjų Magnolijų“ seriją. Antrojoje knygoje autorė toliau gvildena moterų gyvenimo problemas, šeimos ir draugystės temas.
   

  Sherryl Woods. Tarsi tikra šeima. Trečia knyga

  Gyvenimas pilnas malonių netikėtumų

  Helena pasiekė visko, apie ką svajojo: baigė teisės koledžą, įkūrė teisinių paslaugų kontorą, tapo finansiškai nepriklausoma ir visoje Pietų Karolinoje gerbiama advokatė. Bet perkopusi keturiasdešimtmetį pati energingiausia (ir ciniškiausia) Puikioji Magnolija netikėtai suvokia norinti to, ką tiek metų nerūpestingai buvo nustūmusi į šalį. Jos mintis užvaldo troškimas turėti vaiką.
  Tik kaip jo susilaukti, kai esi vieniša? Helena – ne iš tų moterų, kurios sėdi sudėjusios rankas ir nuolankiai laukia tinkamos progos. Ji ryžtasi draugėms įrodyti, kad yra savo likimo šeimininkė, ir sukuria slaptą veiksmų planą.


  Knygų serijos „Puikiosios Magnolijos“ autorė Sherryl Woods puikiai išmano žmogaus prigimtį ir geba sukurti įtaigius veikėjų charakterius. Trečiojoje knygų serijos dalyje rašytoja nagrinėja šeimos ir motinystės temą.
   

  Sherryl Woods. Sveiki atvykę į Serenitį! Ketvirta knyga

  Kai pildosi troškimai

  Atvykusi į Serenitį Žanetė įgijo ne tik mėgstamą darbą „Kryžkelės SPA klube“. Čia ji susirado ištikimų, nuoširdžių draugių, kurių jai taip trūko. Tačiau net Puikiosios Magnolijos negali užglaistyti siaubingos prarajos, atsivėrusios tarp Žanetės ir jos šeimos.
  Priversta organizuoti miesto šventę, Žanetė susivienija su patraukliu naujuoju miesto valdytoju. Tomas Makdonaldas – tikriausiai vienintelis žmogus Serenityje, šventėmis ir šeimos susiėjimais besižavintis dar mažiau nei Žanetė. Tačiau, ore sklandant romantiškai nuotaikai, Žanetė ir Tomas naujai pažvelgia į savo praeitį. Ir abu patiki, kad gali išsipildyti net seniai pamiršti troškimai.


  Ketvirtoji Sherryl Woods knygų serijos „Puikiosios Magnolijos“ dalis itin jausminga – apie gebėjimą atleisti ir kurti prasmingus santykius.
   

  Sherryl Woods. Namai ten, kur širdis. Penkta knyga

  Draugai, kartu patyrę šilto ir šalto

  Enė Sulivan visada svajojo grįžti į gimtąjį miestą ir sukurti šeimą su vaikystės geriausiu draugu Taileriu Taunsendu. Tajus padarė profesionalaus beisbolininko karjerą, bet ne kartą buvo jai neištikimas – įskaičiuojant romaną, kuris baigėsi prie jo durų paliktu sūnumi. Ši išdavystė sudaužė Enei širdį ir sužlugdė jos svajones apie bendrą ateitį.
  Dabar Enė yra atsidavusi kineziterapeutės darbui „Kryžkelės SPA klube“, kuris priklauso Puikiosioms Magnolijoms. Kai į Serenitį gydytis po patirtos traumos atvyksta Tajus, Enei tenka apsispręsti: viską pamiršti ir atleisti buvusiam mylimajam ar pykti ir toliau nuodyti sau gyvenimą.


  Šiame širdį sušildančiame Sherryl Woods pasakojime skaitytojai susipažins su naujais „Puikiųjų Magnolijų“ veikėjais ir sužinos, kaip sekasi jau gerai pažįstamiems iš ankstesnių knygų. Penktoji serijos dalis primins svarbias gyvenimo pamokas ir vertybes: draugystės, ištikimybės reikšmę ir gebėjimą atleisti. – Lynne Welch


  Sherryl Woods. Meilė prie mikrofono. Šešta knyga

  Meilė tai išdrįsti surizikuoti savo širdimi

  Saros Prais santuoka nebuvo sėkminga. Išsiskyrusi su vyru ji įsikuria gimtajame Serenityje, Pietų Karolinoje, ir tikisi viską pradėti iš naujo. Įskaudinta vieniša mama pasiryžusi įveikti visus sunkumus, juolab kad ją palaiko dvi geriausios vaikystės draugės – jauniausios Puikiųjų Magnolijų kartos atstovės.

  Dirbdama vietos užeigoje Sara susipažįsta su Treviu Makdonaldu. Žavaus atvykėlio komplimentai glosto širdį, bet moteriai, kurios savivertė buvo sutrypta, nelengva jais patikėti. Vargu ar ji dar gali pasikliauti vyrais. Trevis įkalba Sarą dirbti jo įkurtoje radijo stotyje… ir suteikti galimybę jų santykiams.

  Galbūt kaip tik to Sarai ir reikia, bet pirmiausia ji turi nuspręsti, ar yra pasiruošusi vėl rizikuoti savo širdimi.

   

  Įsimintinoje naujoje serijos, kurios veiksmas vyksta nedideliame Pietų Karolinos miestelyje, dalyje Sherryl Woods toliau pasakoja apie antrosios Puikiųjų Magnolijų kartos draugystę ir supažindina skaitytojus su Merės Von dukterimi Rore Sju. – Lynne Welch

  Ši knyga parodo draugystės svarbą gijimo po toksiškų santykių kelyje. – Skaitytojo atsiliepimas Goodreads


  Sherryl Woods. Sausmedžiu kvepianti vasara. Septinta knyga

  Nugalėjus baimę galima vėl džiaugtis gyvenimu.

  Reilina Hamond išdrįso palikti smurtaujantį vyrą ir rado prieglobstį Serenityje. Puikiosios Magnolijos suteikė paramą ir saugumą, kurio taip reikėjo gyjant. Tačiau, praėjus metams, patirta trauma vis dar neleidžia jaunai moteriai išeiti iš namų. Kai vos neįvyksta nelaimė, Reilina nusprendžia pagaliau kreiptis profesionalios pagalbos.
  Palaikoma ir drąsinama draugių ji pradeda nelengvą kelionę gijimo link. Pakeliui sutinka šerifo padėjėją Karterį Rolinsą. Vyras supranta, kodėl Reilina jaučiasi įstrigusi namuose, ir nori, kad jai pasisektų išsivaduoti. Jis net pasiryžęs priartinti išorinį pasaulį, kol ji bus pasiruošusi su juo susidurti.
  Reilina ir Karteris tampa vis artimesni. Netrukus Reilinai teks nuspręsti, ar verta rizikuoti nerti gilyn. O gal jiedviem skirta tik viena saldi vasara?

  Sherryl Woods tęsia pasakojimą apie antrąją Puikiųjų Magnolijų kartą, plėtodama mažo miesto dramų, artimos draugystės, šeimos susivienijimo temas ir jautriai aptardama socialinius ir emocinius iššūkius. – Lynne Welch

  Sherryl Woods. Pažadai vidurnaktį. Aštunta knyga

  Raktas į laimingą santuoką – kalbėtis ir klausytis

  Pradėjęs susitikinėti su vargstančia vieniša mama Karena Eims, Eliotas Kruzas darė viską, kad ji pasijustų saugiai po iširusios pirmos santuokos. Jų romanas greitai virto karščiausia Sereničio naujiena, ir šiek tiek padedant Puikiosioms Magnolijoms įsimylėjėlių pora atšoko svajonių vestuves.

  Dabar, praėjus keleriems metams, susikertančios svajonės grasina juos išskirti. Elioto troškimas įkurti naują sporto klubą sužadina įsišaknijusias Karenos baimes dėl finansų. Sutuoktinių nesusikalbėjimas kelia vis daugiau abejonių dėl bendros ateities. Bet kai Karena su Eliotu sužino apie Elioto sesers vyro neištikimybę, jie išvysta savo santuoką naujoje šviesoje. Ar jų pačių meilė tokia stipri, kad nuvestų nauju keliu į laimę?

  Aštuntojoje „Puikiųjų Magnolijų“ serijos knygoje Sherryl Woods toliau pasakoja apie Sereničio miesto gyventojus. Knygoje gausu pramogų ir žaidimų, kovų ir pažadų, vestuvių ir skyrybų. Skaitytojas lengvai įsitraukia į tikrovišką pasakojimą.

  Sherryl Woods. Gaudant jonvabalius. Devinta knyga

  Tik susivieniję esame stiprūs

  Patyčios, grasinančios sugriauti paauglės gyvenimą, į paviršių iškelia ir labai skaudžius atsidavusios mokytojos Loros Ryd ir pediatro Džeisi Fulertono prisiminimus. Palaikomi Puikiųjų Magnolijų, jie suvienija miesto gyventojus ir daro viską, kad gabios mokinės ateitis nebūtų sužlugdyta. Ir kad parodytų, jog Serenityje nėra vietos patyčioms.

  Lorai ir Džeisi patyčių tema yra itin asmeniška. Užgimus jausmams, jie turi įveikti savo pačių skausmingos praeities šešėlį ir patikėti laiminga pabaiga.

  Sherryl Woods visuomet žavi savo nuostabiai sukurtais veikėjais, šmaikščiais dialogais bei šiltais ir kupinais meilės šeimos santykiais. – RT Book Reviews

  Informaciją parengė Svajonių knygos