Vertinančiai meilę, šeimą ir draugystę

 • Vertinančiai meilę, šeimą ir draugystę

  2195 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 21,95 tašką.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2014
 • Susan Mallery
  Buvusios draugės

  Pirmoji knygų ciklo Gervuogių sala knyga

  Mišelė Sanderson atrodo stipri, nepriklausoma moteris. Bet širdyje ji vis dar įskaudinta mergina, kuri genama kaltės jausmo pabėgo iš namų. Po daugelio metų Mišelė grįžta į idilišką Blekberio salą atgauti tai, kas jai priklauso. Tačiau dabar jos namuose gyvena ir jos užeigai vadovauja moteris, kurią mažiausiai nori matyti.
  Karlė Viljams ir Mišelė kadaise buvo neperskiriamos draugės – iki lemtingos išdavystės. Vieniša motina Karlė visą gyvenimą kentė nuo paskalų, melo ir paslapčių, bet galiausiai jai pavyko įsitvirtinti. Jei Blekberio salos užeiga žlugs, ji nusitemps Karlę su dukrele kartu.
  Buvusios draugės priverstos sudaryti trapias paliaubas.

   

  Susan Mallery
  Tarytum seserys

  Antroji knygų ciklo Gervuogių sala knyga

  Palikta prie altoriaus Endė Gordon priima skubočiausią sprendimą gyvenime – įsigyja namą Blekberio saloje, vieną iš žymiųjų „Trijų seserų“. Kai tik patrauklusis statybų rangovas užbaigs darbus, pirmame aukšte ji atidarys vaikų kliniką. Rodos, naujasis gyvenimas klostosi puikiai, tačiau kapitalinio remonto reikia ne tik namui, bet ir pačiai Endei.
  Išrėžusi sutuoktiniui įtarimus apie neištikimybę Diana Filips atveria Pandoros skrynią. Pasak vyro, bėdų šaltinis – ji pati. Baisiausia, kad jis teisus. Siekdama tapti tobula, Diana neteko savęs, o jei nieko nepakeis, gali netekti ir šeimos.
  Kaimynystėje gyvenanti menininkė Bostona King tikėjosi, kad jos santuoka su mokyklos laikų meile tęsis amžinai. Jųdviejų ryšys atrodė nesunaikinamas. Tačiau po skaudžios nelaimės tarp jų atsiveria praraja ir ji nebesijaučia tokia tikra. Atėjo metas jiems judėti toliau, kartu arba atskirai.
  Suvestos likimo ir vietos, susaistytos stipriausiais draugystės saitais šios trys moterys supras, kiek daug visko slypi jų širdyse.

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė


  Išleidimo metai: 2014
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,3 cm
   

 • Alternatyvios knygos