Taylor Jenkins Reid. Kerė Soto sugrįžta

 • Taylor Jenkins Reid. Kerė Soto sugrįžta

  1350 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 13,5 taškų.
  Autorius
  Taylor Jenkins Reid
  Pavadinimas
  Kerė Soto sugrįžta
  Originalus pavadinimas
  Carrie Soto Is Back
  Vertėjas
  Asta Buckiūnaitė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  416
  Formatas
  14,0x21,0x3,0 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0905-6
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  18,90 Eur
 • „New York Times“ bestselerio „Septyni Evelinos Hugo vyrai“ autorės kūrinys, pelnęs „Goodreads Choice“ istorinės grožinės literatūros apdovanojimą (2022 m.)


  Šiame įtaigiame romane apie meistriškumo ir šlovės kainą legendinė tenisininkė sugrįžta į profesionalųjį sportą, kai pasaulis mano, kad jos geriausios dienos jau praeityje.


  Nuožmus Kerės Soto ryžtas laimėti bet kokia kaina pakenkė jos populiarumui. Nusprendusi pasitraukti iš teniso, ji yra geriausia žaidėja, kokią tik yra matęs pasaulis. Ji sumušė visus rekordus ir iškovojo dvidešimt „Didžiojo kirčio“ titulų. Kerė įsitikinusi, kad visa pasiekė sunkiai dirbdama. Ji paaukojo beveik viską, kad taptų geriausia. Jos tėvas Chavjeras, buvęs čempionas, Kerę treniravo nuo dvejų.


  Praėjus šešeriems metams po pasitraukimo iš profesionaliojo sporto, Kerė sėdi 1994-ųjų JAV atvirojo teniso čempionato žiūrovų tribūnoje ir stebi, kaip iš jos rekordą atima žiauri ir stulbinanti žaidėja Nikė Čan.


  Trisdešimt septynerių Kerė priima svarbų sprendimą sugrįžti į sportą ir metus treniruotis su tėvu, kad atkovotų savo rekordą. Net jei sporto žiniasklaida teigia, kad niekada nemėgo „Kovos kirvio“. Net jei jos kūnas nebe toks vikrus ir greitas, koks buvo anksčiau. Ir net jei teks užgniaužti savo išdidumą ir treniruotis su vyru, kuriam kadaise beveik atvėrė širdį, – Boviu Hantliu. Šis, kaip ir ji, turi savo ambicijų ir siekių, kaip užbaigti sportininko karjerą.


  Nepaisant visko, Kerė Soto grįžta paskutiniam legendiniam sezonui. Šiame prikaustančiame ir nepamirštamame romane Taylor Jenkins Reid pasakoja emocingiausią savo istoriją.


  „Jausmingas romanas apie ypatingą mylinčio tėvo ir užsispyrusios dukros ryšį.“ – Time


  „Nuostabu. Aštri, protinga, stipri knyga, kurią kas kelis puslapius reikia atidėti į šalį, kad atsikvėptum. Dalelę Kerės Soto pasiimsiu į savo gyvenimą ir būsiu šiek tiek geresnė.“ – Emily Henry, knygų „Vasaros romanas“ ir „Book Lovers“ autorė


  „Reid apie žaidimą rašo įtemptai; net ir sportui abejingus skaitytojus ji priverčia pajusti teniso mačo jaudulį, alsuojantį iš knygos puslapių... Įtraukiantis žvilgsnis į moterų ambicijas.“ – Kirkus Reviews
   

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Taylor Jenkins Reid. Vienintelė (tikra) meilė

  Jeigu meilė baigėsi, tai dar nereiškia, kad ji buvo netikra.

  1240 
  1150 
  Taylor Jenkins Reid. Vieni metai. Atskirai

  „Vieni metai. Atskirai“ kviečia kitaip pažvelgti į gyvenimo vertybes ir matyti ne tik dramą, bet ir joje slypinčią galimybę...

  700 
  900