Tessa Hadley. Tėvų miegamasis

 • Tessa Hadley. Tėvų miegamasis

  692 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,92 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2009
 • Elegantiškas stilius... Tessos Hadley sukurti įtaigūs personažai mums primena, kad meilė niekada nebūna paprasta, o laimė retai apsieina be liūdesio.
  Emily Chenoweth, People

  Po dvidešimties Londone praleistų metų Keitė Flyn meta universiteto dėstytojos darbą, išnuomoja butą ir grįžta gyventi pas sergančią motiną į senuosius vaikystės namus. Vieniša ir nuobodžiaujanti keturiasdešimtmetė sutinka operoje senų laikų draugą Deividą Robertsą. Jis vedęs, protingas, patikimas – tikrai ne toks, su kuriuo norėtųsi užmegzti romaną. Bet Keitė jį įsimyli.
  Tuo pat metu senajame name prie ežero paslapčiomis pradeda lankytis septyniolikmetis Deivido sūnus Džeimis. Jį traukia senove dvelkiantys namai, pilni knygų, ir ekscentriškoji jų šeimininkė Keitė.
  Nors ir supranta, kaip rizikuoja, Keitė Flyn nepajėgia atsispirti nei tėvui, nei jo sūnui.

  Tessos Hadley sudėtingame ir grakščiame romane nagrinėjami painūs tėvų ir vaikų, meilužių ir draugų santykiai. Praeitis čia meta ilgus šešėlius dabartyje, vyrai ir moterys, kurie buvo įsitikinę, kad gerai save pažįsta, išmoksta įsiklausyti į vidinius pokyčius.

  Melancholiškas Tessos Hadley pasakojimas atkuria nepagražintą dramą, tvyrančią tarp draugų ir mylimųjų, vyrų ir žmonų, tėvų ir vaikų.
  Carol Haggas, Booklist

  Tessos Hadley stilius yra toks dailus, kaip ir gerai pasiūtas drabužis. Ji rašo išties elegantiškai.
  Patrick Gale, Independent

  Šis romanas verčia pasinerti į apmąstymus, neteisiant sumišusių, dažnai nesaugiai besijaučiančių veikėjų.
  Waterstone’s Books Quarterly
   


  Iš anglų kalbos vertė Ieva Stasiūnaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2009
  272 psl., minkštas viršelis su atvartais
  Formatas: 12,5x19,5 cm
  ISBN 978-9955-817-84-0