Tobulas paplūdimio knygų rinkinys

 • Tobulas paplūdimio knygų rinkinys

  900
  1870 Sutaupykite 970
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 9 taškus.

  Trys nuostabūs romanai tavo VASARAI!

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  Laikas knygai
  Leidimo metai
  2020-2021
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Debbie Macomber. Ketvirtadieniais aštuntą

  Ketvirtadienis, 8 val. ryto. Pusryčių klubas! Kavinė „Mokos akimirkos“.

  Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas. Išsipasakodavo. Drąsino ir išties nuoširdžiai palaikė viena kitą.
  Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti, kol sužinojo apie buvusį vyrą tai, kas paskatino pervertinti savo poelgius.
  Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki, kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors, tėvų nuomone, Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo.
  Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė, turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne, jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių?
  Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius, vaikai jau paaugliai, o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta, kol Džulija sužino, kad laukiasi kūdikio.
  Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. O dar – apie drauges...


  Romanas „Ketvirtadieniais aštuntą“ – tai pasakojimas apie paprastas moteris, susidūrusias su ypatingomis aplinkybėmis. D. Macomber pateikia jų istorijas su gilia įžvalga. Ir įsijausdama į jų padėtį, ir nenukrypdama nuo gyvenimo tiesos. Šios moterys – gyvybingos ir tvirtos, drąsios ir ryžtingos – primins skaitytojoms pripažintų autorių Rosamunde Pilcher ir Maeve Binchy romanų veikėjas.
    Amazon.com

  Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

  Antrasis leidimas kitu formatu

  Išleidimo metai: 2020
  384 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x23,04 cm
  ISBN 978-609-03-0663-5
   

  Jennifer Crusie. Keista pora

  Tesa myli Niką, bet jis pernelyg konservatyvus jai... nebent išmoktų šiek tiek atsipalaiduoti.

  Tesa Niuhart neabejoja, Nikas Džeimisonas nėra jai skirtasis. Jis dievina ikrus ir šampaną, vilki dizainerių siūtus kostiumus, ji mėgsta kiniškus koldūnus ir dėvėtus drabužius. Nikas – pavyzdingas advokatas, o Tesos vaikystė prabėgo komunoje ir ji vis dar kovoja dėl teisybės. Jis nori siekti karjeros, ji tenori... jo – tik ne karjeros ir visuomenės laiptais kylančio, o mielo, rūpestingo ir linksmo.
  Nikas taip pat trokšta Tesos, bet šiuo metu jam svarbiau tapti advokatų kontoros partneriu. Tikslas ranka pasiekiamas – tereikia įkalbėti draugę apsimesti jo sužadėtine per svarbią savaitgalio viešnagę.

  Jennifer Crusie nesugeba parašyti nė vieno nuobodaus puslapio, kuris nebūtų persmelktas sąmoju ir emocijomis.
  Kirkus Reviews

  Juokinga istorija apie du įsimylėjėlius, kurie yra be galo skirtingi...
  Paperback Forum

  Jennifer Crusie meistriškai žongliruoja šmaikščiais dialogais ir vaizduoja smagius santykius stiprėjančios aistros fone.
  Romantic Times

  Jennifer Crusie apdovanota retu talentu – ji geba sukurti įtikinamus herojus, kurie elgiasi ir kalba kaip mums gerai pažįstami žmonės. Smagūs ir šmaikštūs dialogai, nepaprastai juokingas pasakojimas.
  Rendezvous

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė

  Antrasis leidimas kitu formatu

  Išleidimo metai: 2021
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x19,2 cm
  ISBN 978-609-03-0701-4
   

  Kristan Higgins. Per geras, kad būtų tikras

  Greisė Emerson daugiau nebepakęs tų užuojautos kupinų žvilgsnių! Gana. Taip, jos buvęs sužadėtinis pradėjo susitikinėti su jos jaunesniąja sese, taip, jis niekšas ir Greisei tikrai skauda širdį. Bet gana gi su tuo gailesčiu ir šnibždėjimusi už nugaros...
  Reikia vyro! Vyras yra. Toks... tobulas. Nuostabus. Dailus. Ir, na, visiškai išgalvotas.
  Aišku, jis nė trupučio nepanašus į jos naująjį kaimyną Kalahaną Ošiją, turintį... tamsią praeitį. Na… nebent tik iš išvaizdos. Ir toks pat karštas. Toks pat aštrialiežuvis. Toks pat galvotas ir geraširdis. Pala, pala. Ne. Kalahanas Ošija tikrai ne jos svajonių vyras! Tikrai?..

  Kai jūsų širdis pasiilgs šypsenos, kai magės patikėti, kad vėl galite įsimylėti, arba tiesiog panorėsite perskaityti puikią knygą, čiupkite šį K. Higgins romaną. Tikrai neapsiriksite.
  Skaitytojos rekomendacija, iš asmeninio tinklaraščio

  Ir linksmas, ir širdį gniaužiantis romanas. Nors K. Higgins vis geraširdiškai pokštauja, galiausiai nuo jausmų pilnatvės mums maloniai užima gerklę.
  Publishers Weekly

  Moterims skirtos grožinės literatūros aistruolės nė nepastebės, kaip perskaitys šį sąmojingą ir jausmingą romaną. Labai jį rekomenduojame.
  Library Journal

  K. Higgins pasižymi išties savita, įtaigia ir šmaikščia rašymo maniera. Šis pasakojimas apie meilę tai pakylėja į nemeluotas džiaugsmo viršukalnes, tai nubloškia į sielvarto bedugnes.
  RT Book Reviews

  K. Higgins – talentinga rašytoja ir jūs tikrai panorėsite perskaityti viską, ką ji sukurs.
  Chicklit Romance Writers


  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Antrasis leidimas kitu formatu

  Išleidimo metai: 2020
  528 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x31,68 cm
  ISBN 978-609-03-0664-2

  Informaciją parengė Svajonių knygos