Amanda Quick. Apgaulė

 • Amanda Quick. Apgaulė

  1200 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Leidimo metai
  2018
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Iš jaukaus kaimiško namelio Dorsete – į didingus, paslaptimis apipintus rūmus. Svaiginanti istorija apie prarastus turtus ir legendinę meilę.

  Dar neseniai Olimpija Vingfild visą laiką skyrė savo vienintelei aistrai – senovinėms legendoms ir pasakojimams apie prarastus lobius. Bet dabar išsiblaškiusi gražuolė mokslinei veiklai laiko nebeturi, jai tenka rūpintis trimis išdykusiais sūnėnais. Vieną dieną į Olimpijos biblioteką įžengia žavus nepažįstamasis ir gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Nejaugi tai paprasčiausias sutapimas?
  Džeredas Čilherstas – Olimpijos svajonių vyras: aukštas, tamsaus gymio, juodais vėjo plaikstomais plaukais... Mokytoju apsimetęs drąsuolis spalvingais pasakojimais apie keliones ir aistringais bučiniais greitai užkariauja merginos širdį. Tačiau Olimpija veikiai sužino, kad mįslingasis ponas nėra beturtis mokytojas, kokiu dedasi. Jo paslaptys juos abu netrukus nublokš į pavojingas paslėpto lobio ir už auksą vertingesnės meilės paieškas.

   

  Viena skaitomiausių šių laikų jausmų romanų rašytojų... Jos kuriamos veikėjos – drąsios moterys, kurias norisi pažinti, o veikėjai – žavingi vyrai, kuriuos norisi mylėti.
  USA Today

   

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

  Išleidimo metai: 2018
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21x3,6
  ISBN 978-609-03-0422-8

  Informaciją parengė Svajonių knygos
   

 • Alternatyvios knygos

  Lisa Kleypas. Didysis teatras (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Didysis teatras“ dar pigiau!

  1200 
  Julia Quinn. Seserys Lindon (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Seserys Lindon“

  2700 
  Amanda Quick. Kompanionė

  Antrasis leidimas

  1290 
  Kat Martin. Perlų paslaptis (3 knygos)

  Trijų knygų serija „Perlų paslaptis“

  3870 
  1200