Amanda Quick. Kompanionė

 • Amanda Quick. Kompanionė

  1200
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12 taškų.

  Antrasis leidimas

  Serija
  Istorinis meilės romanas
  Kolekcija
  Verta skaityti dar kartą
  Leidimo metai
  2018
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Artūrui Lankasteriui, Sent Merino grafui, reikia moters. Dėl itin praktinių sumetimų: jis nori, kad sumani ir daili būtybė keletą savaičių aukštuomenės akyse atliktų jo sužadėtinės vaidmenį. Mat grafas turi įvykdyti svarbią užduotį, o trokštančių ištekėti panelių dėmesys trukdytų. Paprasčiausia išeitis – nusisamdyti kompanionę. Neturtingą gerai išauklėtą merginą, kuri su dėkingumu priimtų tokį darbo pasiūlymą...
  Netikėtai susidūręs su panele Eleonora Lodž grafas patiki, jog problema išspręsta. Paprasti drabužiai ir kukli išvaizda negali paslėpti dailaus sudėjimo ir spindinčių akių. O ir jai dėl painių gyvenimo aplinkybių ir slaptos svajonės išmėginti aktorinius gebėjimus pasiūlymas pasirodo itin patrauklus.
  Tačiau Sent Merino grafas akivaizdžiai kažką slepia, o niūriuose jo rūmuose Lietaus gatvėje dedasi keisti dalykai. Eleonora netrukus sužino, kad nuotykis žada būti gerokai pavojingesnis, nei iš pradžių atrodė. O Artūras Lankasteris įsitikina: vietoje drovios ir nuolaidžios kompanionės jis gavo ne tik partnerę žudiko paieškoms, bet ir tikrą pokylių karalienę, kuri aukštyn kojomis apverčia jo praktišką požiūrį į širdies reikalus.
   

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Antrasis leidimas

  Išleidimo metai: 2018
  416 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21x3,4
  ISBN 978-609-03-0405-1

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Kat Martin. Ledi paslaptis (3 knyga)

  Trijų knygų serija „Perlų paslaptis“. Trečia knyga

  500
  1350
  1200
  Lisa Kleypas. Didysis teatras (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Didysis teatras“ dar pigiau!

  1200
  Amanda Quick. Meilužė


  1350
  Amanda Quick. Apgaulė
  1200