Cara Bastone. Per žingsnį nuo meilės (3 knygos)

 • Cara Bastone. Per žingsnį nuo meilės (3 knygos)

  1800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 18 taškų.
  Miniserija
  Per žingsnį nuo meilės
  Autorius
  Cara Bastone
  Pavadinimas
  Per žingsnį nuo meilės
  Originalus pavadinimas
  Forever Yours
  Vertėjas
  Indrė Kairytė / Janina Užubalytė / Indrė Kairytė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  384
  Formatas
  13,0x20,5x2,8 cm, kietas viršelis (3 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0830-1 / 978-609-03-0831-8 / 978-609-03-0829-5
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  38.70 Eur
 • Knygų serija Per žingsnį nuo meilės

  Serija „Per žingsnį nuo meilės“ visiems romantikams. Jos veikėjai tokie tikroviški, kad lengva su jais susitapatinti. O skaitant apima geras jausmas, lyg pirmąkart vasarą suvalgius šviežią braškę.

  Cara Bastone. Ypatingas akimirksnis. Pirma knyga

  Kai kurie žmonės gali pakeisti tavo gyvenimą.

  Kiti pakeičia širdies troškimus.

  Neseniai našliu tapęs Sebastianas Dorneris byrėjo į gabalėlius, kol sūnaus mokytoja Vija Derosa ištiesė pagalbos ranką. Po dvejų metų jie vėl susitinka naujoje mažojo Meto mokykloje ir tarp jų blyksteli neparanki, bet su niekuo nesupainiojama kibirkštis. Kodėl moteris, su kuria Sebastianas po vienatvės metų vėl pajuto ryšį, turėjo būti iš kitos kartos? Ar dvidešimt kelerių sulaukusi Vija išties jam per jauna, o gal keturiasdešimt kelerių Sebastianas be reikalo jaučiasi toks sumautai senas?
  Globėjų šeimose augusi Vija galiausiai susikūrė stabilų gyvenimą, apie kokį visada svajojo. Naujas darbas, nuolatinės pajamos, jokių dramų. Mažiausiai jai reikia, kad mokykloje pasklistų paskalos apie ją ir vienišą tėvą. Tačiau kodėl tas talentingas padėvėtus flanelinius marškinius vilkintis vyras vis įtraukia ją į savo orbitą? Kodėl būnant netoliese Sebastiano, Meto, net jų šuns Krabio sukyla toks ilgesys?
  Jie stengiasi nepaisyti draugystei grėsmę keliančios įtampos. Tačiau kartais tai, kas gali pagydyti, yra vos už menkučio prisilietimo ir vieno širdies dūžio...

  „Nuostabus, talentingai parašytas kūrinys, veikėjai tokie unikalūs ir tikroviški, kad kone atgyja.“
  Sarina Bowen, USA TODAY bestselerių autorė
   

  Cara Bastone. Tikra meilė nepraeis pro šalį. Antra knyga

  Kuo labiau priešiniesi, tuo giliau įklimpsti.

  Serafinai Sent Romein nereikia pasitelkti antgamtinių gebėjimų, kad suprastų: Taileriui Lešuskiui ji nebepatinka. Taip, pakviesta į pasimatymą, Fina sudraskė Tailerį į skutelius, išvadino jį lėkštu savanaudžiu. Nors tarp jųdviejų spragsi traukos ugnelės, žavusis sporto žurnalistas vengia įsipareigojimų ir nenori turėti vaikų. O štai Serafina, kurią užaugino globėja, labiau už viską trokšta suteikti namus kokiam nors našlaičiui. Ji neatsisakys šios svajonės – net dėl tokio žavaus vyro kaip Taileris.
  Įprastomis aplinkybėmis Taileris jau būtų pasilinksminęs su Serafina ir ją metęs. Moterys jam siejasi tik su malonumais, o ne su tokiu stipriu svaiginančiu geismu. Tailerio gyvenimas dar labiau komplikuojasi, tapus kur kas jaunesnės sesutės globėju. Jis supranta, kad neįstengs susidoroti vienas. Serafina – vienintelis žmogus, gebantis užmegzti ryšį su Kaile. Taileris negali visko sugadinti, įsiveldamas į trumpalaikį romaną.
  O gal... o gal... jis jau pasiruošęs viskuo rizikuoti?

  „Patraukli ir gardi istorija. Privalote turėti savo lentynoje!“
  Jill Shalvis, NEW YORK TIMES bestselerių autorė
   

  Cara Bastone. Daugiau nei flirtas. Trečia knyga

  Kartais pirmąjį įspūdį įmanoma pakeisti.

  Švytinti ir gyvybinga trisdešimt septintąjį gimtadienį atšventusi Merė Trei vėl pasirengusi vaikščioti į pasimatymus. Visi jos artimiausi draugai įsimylėję, tad ir Merė svajoja pasimėgauti romantika. Kai jos madingos parduotuvės Brukline nuolatinė pirkėja pasiūlo surengti Merei aklą pasimatymą su savo sūnumi, ji neryžtingai sutinka. Galbūt vakarienė su gražiu, tvarkingu Džonu Modesto-Vitfordu nebūtų pasibaigusi visiška nesėkme, jei šis nebūtų metęs šiurkščios pastabos apie Merės amžių.

  Visuomenės gynėjas Džonas Modesto-Vitfordas visiškai nepanašus į savo tėvą, suktą politiką. Jis didžiuojasi sąžiningumu ir nuoširdumu. Tačiau socialinių įgūdžių trūkumas pribloškia gražiausią moterį, su kuria Džonas kada nors yra susitikęs.

  Laimė, klastingas mamos planas priverčia Merę ir Džoną ne kartą netikėtai susitikti. Jie nusprendžia priversti Džono mamą liautis gudravus ir surengia netikrą pasimatymą. Netrukus apgaulė virsta tikra draugyste – ir netikėtai karšta trauka. Ar šiems dviem užsispyrusiems žmonėms nevykusi pradžia nesutrukdys išvysti bendrą ateitį?
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos