Christina Lauren. Meilės formulė

 • Christina Lauren. Meilės formulė

  1300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 13 taškų.
  Kolekcija
  *****romantika
  Autorius
  Christina Lauren
  Pavadinimas
  Meilės formulė
  Originalus pavadinimas
  Soulmate Equation
  Vertėjas
  Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  352
  Formatas
  14x21,0x2,6 cm kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0890-5
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  17,90 Eur
 • Nominuota tapti geriausiu meilės romanu 2021-ųjų Goodreads Choice apdovanojimuose

  Knygos „(Ne) viskas įskaičiuota“ autorės grįžta su šmaikščiu, nuotaikingu romanu apie tai, kas nutinka, kai du aplinkybių spaudžiamus žmones suveda mokslas – o gal likimas?

  Vieniša mama Džesė Deivis duomenų ir statistikos pasaulyje nardo kaip žuvis vandenyje, bet niekas jos nepriverstų vėl nerti į pasimatymų jūrą. Ji brangina mylimus žmones, bet be perstojo dirbti, kad išsilaikytų paviršiuje, yra sunku... ir vieniša. Netikėtai Džesė sužino apie GenoTipą – naują pažinčių pagal DNR įmonę, žadančią visiems laikams pakeisti antrosios pusės paieškas. Galimybė rasti sielos draugą pagal DNR? Trauka, pagrįsta skaičiais? Šitai Džesė supranta.

  Bent jau mano suprantanti, kol paaiškėja, kad jos ir kito žmogaus duomenų bazėje – GenoTipo įkūrėjo daktaro Riverio Penjos – suderinamumas siekia net 98 proc. Šis skaičius glumina, nes daktarą Penją Džesė jau pažįsta. Negali būti, kad tas pasipūtęs užsispyrėlis – jos sielos draugas. Tačiau įmonė turi pasiūlymą: „Sumokėsime, kad artimiau su juo susipažintum.“ Sunkiai galą su galu sudurianti Džesė negali atmesti tokio pasiūlymo... Jiedviem prisistatant deimantine pora, galinčia pakylėti GenoTipo vertę į neregėtas aukštumas, Džesė pamažu supranta, kad nepelnytai nuvertino šį mokslininką ir traukos mokslo dėsnius.

  „Mielas, žavus, linksmas romanas, priversiantis kvatoti balsu.“  – Library Journal

  „Žavi ir jautri romantinė komedija su simpatiškais pagrindiniais ir saujele įsimintinų šalutinių veikėjų... [Skaitytojai] laikys kumščius, kad šiems dviem mokslinių formulių suvestiems mylimiesiems pavyktų – kad ir kokia būtų tikimybė.“  – Bookreporter

  „Karštas, moksliukiškas ir stebinantis meilės romanas, sklidinas šilumos ir humoro.“  – Kirkus Reviews

  Informaciją parengė Svajonių knygos